Inwestycje w Trójmieście

Polnord

Osiedle Fotoplastykon

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Rębowo
miejsce:
ul. Flisykowskiego
deweloper:
Polnord
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
29 do 104 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od II kw. 2017 r. do III kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle powstaje w rozwijającej się południowej dzielnicy Gdańska – Rębowie, w spokojnej i zielonej okolicy w otoczeniu wzgórz. Osoby aktywne znajdą tu dla siebie wystarczająco dużo terenów rekreacyjno-sportowych. Lokalizacja sprawia także, że miłośnicy wypoczynku nad wodą lub w lesie mają stąd blisko na Kaszuby.

Usytuowanie osiedla zapewnia też dostęp do punktów usługowych i handlowych. W niewielkiej odległości od powstającego osiedla znajdują się m.in. poczta, szkoła, przychodnia lekarska oraz rozbudowane centrum handlowe.

Dogodną komunikację zapewni łatwy dojazd do Obwodnicy Trójmiasta, portu lotniczego czy wjazdu na autostradę A1. Do centrum miasta szybko dojechać można trasą - aleją Armii Krajowej.

Budynki rozplanowane zostały na wzgórzu wokół dziedzińca z placem zabaw dla dzieci. Z części mieszkań rozciągać się będzie widok na zbiornik wodny Świętokrzyska II. Ciemne detale dopełnią jasną elewację, nawiązując do kolorów czarno-białych klisz fotograficznych i filmowych. Korytarze ozdobią wielkoformatowe zdjęcia, nadające charakter poszczególnym budynkom.

W budynkach osiedla powstaną mieszkania od kawalerek po lokale 4‑pokojowe o zróżnicowanych powierzchniach. Każdy lokal posiadać będzie balkon, ogródek na parterze lub - w przypadku mieszkań na ostatnich piętrach – taras. Mieszkańcy będą mieć ponadto dostęp do komórek lokatorskich, boksów, rowerowni i wózkowni. Do podziemnej hali garażowej zawiozą ich windy.

W pierwszym etapie inwestycji powstały trzy pięciokondygnacyjne budynki, a w nich 153 mieszkania i 4 lokale usługowe. Realizacja tego etapu zakończy się w III kwartale 2018 roku.

W drugim etapie na klientów czeka 161 lokali, które powstają w trzech kameralnych budynkach – dwóch czteropiętrowych i jednym trzypiętrowym. Realizacja inwestycji rozpoczęła się w II kwartale 2018 roku. Gotowe lokale mieszkańcy będą mogli odebrać w II kwartale 2020 roku. Budynki II etapu osiedla powstaną w sąsiedztwie zbiornika retencyjnego Świętokrzyska II.

Trwa także realizacja trzeciego etapu inwestycji. W dwóch budynkach powstaje 66 lokali mieszkalnych. Zostaną one przekazane nowym właścicielom w III kwartale 2020 roku.

Projekt powstał w pracowni Rayss Szymański Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (1733) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.