Inwestycje w Trójmieście

4INVEST

Osiedle Hiszpańskie

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Rębowo
miejsce:
ul. Guderskiego Mapka
deweloper:
4INVEST
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
30 do 70 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od III kw. 2013 r. do IV kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Hiszpańskie powstaje w południowej części Gdańska - przy ul. Guderskiego (wjazd od ul. Jabłoniowej w ul. Przywidzką, skrzyżowanie ze światłami, przy Outlet Fashion House).

W odległości kilkuset metrów od inwestycji znajduje się duży węzeł handlowo - usługowy: Morski Park Handlowy, jak również sklepy spożywcze i punkty usługowe.

Dojazd do centrum Gdańska jest ułatwiony dzięki bliskości arterii Armii Krajowej. Przemieszczenie się po całej aglomeracji umożliwia położona nieopodal trójmiejska Obwodnica. Lokalizacja jest także świetnym punktem wypadowym dla miłośników kaszubskich jezior i lasów. W okolicy nie brakuje zielonych terenów zachęcających do aktywnego spędzania czasu. Obok powstającego osiedla znajduje się przystanek autobusowy, zapewniający komunikację z centrum miasta.

Budynki będą miały swój indywidualny charakter i infrastrukturę - mała architektura, przestrzenie wspólne i detale przywoływać mają hiszpańskie akcenty. Do użytku oddanych tu zostanie 200 lokali jedno-, dwu- i trzypokojowych w budynkach pięciokondygnacyjnych. Do każdego mieszkania będzie przynależał obszerny balkon, taras lub ogródek na parterach.

Osiedle docelowo zostanie w całości ogrodzone, a w jego wnętrzu powstanie plac zabaw oraz teren rekreacyjny - miejsce rodzinnych spotkań i sąsiedzkiej integracji w otoczeniu zielni.

W budynkach zaprojektowane zostały windy, które zapewnią komunikację między kondygnacjami mieszkalnymi a halami garażowymi. Na poziomie hal znajdą się także komórki lokatorskie i boksy rowerowe. Na terenie inwestycji znajdą się również naziemne miejsca parkingowe.

Pierwszy budynek osiedla został oddany do użytkowania w marcu 2015 roku. Kolejne są w budowie, odbiory planowane są na III kwartał 2016 roku i koniec 2018 roku.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (643) ponad 200 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.