wróć do listy

Osiedle Horizon

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
planowana
sprzedaż
planowana 
lokalizacja

Opis inwestycji

Nowe osiedle powstanie w dzielnicy, której tożsamość jest właśnie budowana na nowo. Po tym, jak w Letnicy powstał stadion i zrewitalizowane zostały stare kamienice, kolejni deweloperzy budują tu osiedla mieszkaniowe. Wraz z nimi powstają lokale usługowe i infrastruktura drogowa.

Horizon będzie kompleksem mieszkaniowym o zróżnicowanej wysokości - powstaną tu budynki siedmio- i siedemnastokondygnacjne. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z zielonych dachów, na których zaplanowana została zielona przestrzeń rekreacyjna. W parterach budynków znajdą się lokale usługowe, a w ich podziemiach hale garażowe.

Projekt inwestycji powstaje w pracowni Forma Architekci.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Bernadowo Apartments

Bernadowo Apartments

J.W. Construction

Gdynia Mały Kack, ul. Spokojna

19 do 44 m2
Powierzchnia
planowana
Realizacja
Kamerata

Kamerata

J.W. Construction

Gdynia Mały Kack, ul. Sochaczewska

35 do 122 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Bernadowo Park

Bernadowo Park

J.W. Construction

Gdynia Mały Kack, ul. Leśna

33 do 120 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Osiedle Leśne

Osiedle Leśne

J.W. Construction

Gdynia Mały Kack, ul. Leśna

48 do 100 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Artykuły

Opinie (15) 3 zablokowane

 • Czy JW Construction nie potrafi zaprojektować budowli która nie wygląda jak wielki ogromny kloc? Wszędzie w Polsce gdzie widzę ich budynki nasuwa się tylko takie skojarzenie. Blokowiska wyglądają jak wielka płyta z czasów PRL-u. Można przecież zaprojektować budynek żeby wpasował się w krajobraz i nie zasłaniał wszystkiego, a nie brać pod uwagę to żeby tylko jak najwięcej ludzi się tam pomieściło.

  • 38 0

 • SKC czyli Sky Kloc Tower

  Od razu widać, że nad projektem pracowali czołowi światowi designerzy wręcz wizjonerzy ,
  w Dubaju szczęki szejkom opadną , inspiracji przyjadą nabierać ,

  • 28 0

 • projekt czeka

  ponoć na rynku jest tanio do kupienia projekt 2 bardzo ładnych wież austriackiego dewelopera, któremu interesy w Polsce się nie udały. Bez urazy do prezentowanej wizualizacji ,ale ona naprawdę nie porywa.

  • 10 0

 • parking

  Ciekawe jak rozwiążą problem parkingów, bo jeśli tak jak na Zaspie - Budimex (mając tak idealny teren i suchy grunt), to nowi właściciele pójdą z torbami. Utrzymanie takich platform parkingowych, to tak jakby mieć po jednej windzie na sześć czy siedem wind osobowych.
  Ale dla deweloperów nie liczy się człowiek najważniejsza jest kasa.
  czytelnik

  • 12 0

 • Czyżby jakieś problemy z pozwoleniem na budowę.Przecież mieli ruszyć że sprzedażą po wakacjach.Czy ktoś ma jakieś informacje

  • 4 1

 • Nowe horyzonty

  Upchnąć jak najwięcej na jak najmniejszej przestrzeni,to będzie takie współczesne betonowe getto gratulacje dla przyszłych mieszkańców

  • 6 1

 • .innowacyjne suszenie

  Brawo wizjonerzy z Jw construktion ,wykorzystaliscie prawie każdy centymetr terenu.można byłoby zaprojektowac bloczki na sznurki do suszenia bielizny mój balkon twój balkon

  • 5 1

 • Brak info

  czekam na informacje o ofercie, niestety w biurze sprzedaży nie podają konkretów. Nie wiadomo kiedy ruszy sprzedaż a szkoda bo można by było porównać z konkurencją.

  • 1 0

 • Dzielnica nowotworowa

  Napaleńcy co tam kupują nie wiedzą , że parę metrów dalej są setki milionów ton rakotwórczych popiołów w nieprzygotowanym do tego składowisku chemicznym Elektrociepłowni/ Już zapomniało się o zasypywanym jeziorze Zaspa. W roku 2012 , jak przez kilka tygodni nie padał deszcz , zapylenie Letnicy było jak podczas burzy piaskowej (można odszukać na trojmiasto.pl).... na początku wieku na ul.Gwiazda Morza, rzut beretem od inwestycji było udokumentowanych 41 (!) przypadków raka złośliwego - połowa ulicy wymarła. Dosłownie jeden człowiek za drugim umierał. A dzis mineło parę latek a ludzie nawet nie wiedzą w co się pakują. Jezioro Zaspa to jak Czarnobyl, nie radzę tam chodzić , co dopiero mieszkać.

  • 4 4

 • strach

  strach się bać jak będą się prezentować te siedemnastokondygnacyjne budynki za kilkadziesiąt lat mam nadzieję, że tyle nie przetrwają. Cała ta dzielnica będzie straszyć a ludzie będą wracać tam jak za karę. Jak ostatnio przeczytałam opis inwestycji na Przymorzu - wysoki budynek będzie niczym latarnia morska dla strudzonych problemami dnia codziennego. To są jawne żarty z ludzi

  • 5 3

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Informacje

Reklama

Aranżacje wnętrz

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów
Targi mieszkań i domów
targi
wrz 26-27
sobota - niedziela
Gdańsk, Amberexpo
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
wykład , spotkanie
paź 17-18
sobota - niedziela, g. 9:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj'21 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena

Ranking najlepszych w Trójmieście