• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Osiedle Lotnicza

Cieplewo, ul. Lotnicza

wróć do listy

Osiedle Lotnicza

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2013 r. zakończona
metraż
30 do 57 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
lokalizacja
Cieplewo, ul. Lotnicza

Opis inwestycji

Osiedle Lotnicza powstaje na granicy Cieplewa i Pruszcza Gdańskiego, w południowej części Pruszcza. Niedaleko jest stąd do przystanku SKM; autobusami można dojechać do centrum Pruszcza oraz Gdańska. Pomiędzy linią kolejową a osiedlem powstanie wysoki nasyp ziemny, a okna będą miały podniesioną izolacyjność akustyczną.

Niedaleko od osiedla znajduje się świetlica dla dzieci z ogrodzonym ogólnodostępnym placem zabaw, oświetlonym boiskiem do koszykówki oraz boiskiem piłkarskim dla młodzieży lub aktywnych dorosłych.

W ramach Osiedla Lotnicza powstaną cztery ośmiomieszkaniowe budynki (dwa z nich zostały zbudowane do końca 2012 roku), a w nich w zależności od potrzeb przyszłych mieszkańców jedno-, dwu- lub trzypokojowe lokale. Mieszkania na parterze będą miały wyjścia do przynależnych do nich ogródków.

Budynki nie będą podpiwniczone i nie będą miały podziemnych hal garażowych. Osiedle będzie częściowo ogrodzone. W pewnej odległości od budynków powstanie ogrodzony plac zabaw dla dzieci.

Wyłączność na sprzedaż inwestycji ma Dworek Nieruchomości.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

PB Bednarski

Firma buduje domy w Pruszczu Gdańskim nad rzeką Kłodawą. Biuro sprzedaży: Pruszcz Gdański, ul. Chopina 36 (dom handlowy "Arbat" I piętro)
rozwiń
58 301-72-10

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi