Inwestycje w Trójmieście

Bay7 Osiedle Maciejka Sp. z o.o.

Osiedle Maciejka

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Św. Wojciech
miejsce:
ul. Borkowska
deweloper:
Bay7 Osiedle Maciejka Sp. z o.o.
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
30 do 79 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Atutem lokalizacji jest łatwy dojazd do centrum miasta, jak i do Obwodnicy Trójmiasta. Niedaleko od osiedla znajdują się przedszkola i szkoły oraz przystanek autobusowy. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, punkty usługowe, poczta, klub fitness, korty tenisowe, kościół, przychodnie.

Osoby, które lubią aktywny wypoczynek, docenią na pewno niewielką odległość od Kaszub, co ułatwia korzystanie z tamtejszych jezior, lasów, łąk. Także tereny wokół osiedla sprzyjają rekreacji, turystyce pieszej i rowerowej.

Osiedle powstaje w dwóch etapach.

W pierwszym z nich powstało w sumie siedem budynków. W trzech z nich zaprojektowano windy, garaże podziemne wraz z komórkami lokatorskimi.

Teren jest w całości ogrodzony, z zamkniętym wjazdem. Dla wygody rodziców i ku uciesze dzieci zaprojektowano także plac zabaw. Do mieszkań przynależą naziemne miejsca postojowe. Całość inwestycji dopełniają elementy małej architektury oraz oświetlenie zewnętrzne.

Pierwszy budynek osiedla został oddany w 2016 roku, cztery kolejne oddano pod koniec 2017 roku, dwa w 2018, a ostatni w I kw. 2019.

Realizacja drugiego etapu wystartowała w 2019 roku. Według planu dewelopera do 2022 roku powstać ma w sumie sześć budynków. W pierwszej kolejności realizowane są dwa czterokondygnacyjne budynki z dwu- i trzypokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 45 do 65 m kw. We wszystkich budynkach będą windy. Mieszkańcy lokali na parterze korzystać będą z własnych ogródków.

Projekt powstał w pracowni projektowej Epoca.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (5)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.