wróć do listy

Osiedle Maćkowy Potok

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od II kw. 2021 r. do IV kw. 2022 r. w budowie
metraż
43 do 79 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Inwestycja powstanie na wzniesieniu ulicy Wielkopolskiej (w pobliżu skrzyżowania z ulicą Hokejową), w sąsiedztwie Potoku Maćkowy. Jej atutem będzie bliskość natury i widok z okien na zadrzewiony wąwóz potoku.

W dzielnicy nie brakuje terenów rekreacyjnych nad zbiornikami retencyjnymi, placówek edukacyjnych oraz parków handlowych. Ta część miasta jest dobrze skomunikowana zarówno z centrum Gdańska, jak i obwodnicą Trójmiasta (najbliżej znajduje się węzeł Kowale). Bezpośrednio przy planowanym osiedlu znajduje się przystanek autobusowy oraz market spożywczy.

Obok budynku znajdować się będzie zielone patio z ogrodem deszczowym, ścieżkami i siedziskami. Dla dzieci przewidziano zjeżdżalnię i ściankę wspinaczkową. Rowerzyści korzystać będą mogli z zewnętrznego parkingu rowerowego.

Pięciokondygnacyjny budynek będzie miał także ekologiczny, porośnięty roślinnością dach. Zaprojektowano w nim 45 lokali w układzie od dwóch do czterech pokoi. Do mieszkań przylegały będą obszerne balkony - o powierzchni od 13 do 50 m kw. Pod budynkiem znajdować się będzie dwupoziomowa hala garażowa oraz komórki lokatorskie.

Mieszkania będą miały tutaj ponadstandardową wysokość 2,8 metra i panoramiczne 2,5 metrowe przeszklenia, dzięki czemu pomieszczenia będą przestrzenne i słoneczne.

Możliwe jest wykończenie mieszkania pod klucz w porozumieniu z firmą ZAPP Aranżacje.

Projekt inwestycji powstał w warszawskiej pracowni WXCA.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Front Development
Polityka prywatności

Opinie (3)

 • Developer mógłby dodać że pomiędzy tymi jego blokami a Hokejową będzie przebiegać Nowa Świętokrzyska (taka Havla)... (2)

  ...więc po tym lasku nie pozostanie ślad. Z kolei dopóki ta droga nie powstanie wyjazd z osiedla w godzinach szczytu jest możliwy tylko rowerem. Co do reszty zobaczymy chociaż osiedla budowane wprost na zboczach skarp nie przemawiają do mnie.

  • 2 1

  • Nowa Świetokrzyska poprawi znacznie skomunikowanie Łostowic

   i jeśli przy Wielkopolskiej będzie skrzyżowanie, to tylko na plus tej inwestycji - zresztą Deweloper pisze o tym na stronie...
   Poza tym wycinka pod drogę może dotyczyć drzewek przy Hokejowej, a nie będącego pod ochroną starodrzewu (w równoległym do Wielkopolskiej) wąwozie potoku, którego sąsiedztwem chwali się Deweloper (i słusznie)

   • 2 1

  • Spokojna głowa

   Niezdarna Ola jedyne co potrafi to lansować się po mieście z ochroną . Także nowa ulica nie powstanie jeszcze bardzo długo . Także po co ta panika :-)

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Informacje

Reklama

Statystyki

Wydarzenia

Wiosna w Ogrodzie 2021
Wiosna w Ogrodzie 2021
targi
maj 15-16
sobota - niedziela, g. 10:00 - 17:00
Gdańsk, Renk
Open House Gdańsk
Open House Gdańsk
spotkanie
maj 21-23
piątek - niedziela
Gdańsk