• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Osiedle Olszewskiego

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2020 r. zakończona
metraż
25 do 69 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Lokalizacja inwestycji u zbiegu ulic Karola Olszewskiego i Zygmunta Wróblewskiego umożliwia sprawny dojazd do centrum Gdańska, a centrum Pruszcza jest w zasięgu krótkiego spaceru. W sąsiedztwie osiedla znajduje się kompletna infrastruktura handlowo – oświatowa: centrum handlowe, szkoła, przychodnie, urząd miasta oraz starostwo powiatowe. Osiedle bezpośrednio graniczy z bogato wyposażonym miejskim parkiem. W parku tym przewiduje się powstanie boisk sportowych wielofunkcyjnych, ścieżek rowerowych, siłowni zewnętrznej oraz placów zabaw dla różnej kategorii wiekowej dzieci.

Osiedle Olszewskiego to kameralna zabudowa – niskie, trzykondygnacyjne budynki z wewnętrzną strefą parkingową oraz osiedlowym placykiem zabaw dla najmłodszych. Teren osiedla wypełnia zaaranżowana zieleń. Osiedle jest ogrodzone, wjazd na nie możliwy jest przez bramę otwieraną pilotem.

Na osiedlu, w niezależnym budynku, powstał klub fitness. Przewidziano tu: strefę spa z sauną suchą, strefę relaksu, strefę do ćwiczeń, a także zaplecze sanitarne.

Do mieszkań na parterach przylegają ogródki. Pod budynkami powstały hale garażowe, komórki lokatorskie. Wszystkie kondygnacje budynku (również podziemną) połączyły windy.

Inwestycja realizowana była w dwóch etapach.
Pierwsze cztery budynki skupione wokół zielonego dziedzińca zostały oddane do użytkowania do końca 2018 roku. Drugi etap inwestycji powstał tuż obok. Zrealizowanych jest tu pięć budynków, z czego dwa przekazane mieszkańcom zostały w listopadzie 2019 roku, a pozostałe trzy pod koniec 2020 roku.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie ponad 100 zablokowanych

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

PB SZYMICHOWSKI specjalizuje się w realizacji obiektów mieszkalnych i budowlanych w tym również obiektów przemysłowych i biurowych na Pomorzu.
Z powodzeniem realizujemy liczne projekty budowlane i deweloperskie.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi