• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Osiedle Południowe

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2014 r. zakończona
metraż
28 do 80 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle Południowe położone jest 6,5 km od centrum Gdańska. Komunikacja z tym obszarem poprawiła się po otwarciu takich arterii jak al. Armii Krajowej i al. Havla.

Osiedle wyróżnia kameralna, jednolita zabudowa oraz elewacje budynków o stonowanych barwach. Każde mieszkanie zlokalizowane na parterze trzypiętrowych budynków posiada własny ogródek. Natomiast wszystkie mieszkania na wyższych piętrach mają balkony, których przejrzyste balustrady nie zasłaniają widoku na okolicę.

Teren osiedla został ogrodzony. Ruch aut oraz miejsca postojowe zewnętrzne sytuowane są na obrzeżach osiedla, dzięki czemu między budynkami możliwe stało się urządzanie zielonych skwerów z małą architekturą. Pod budynkami powstały podziemne hale z miejscami parkingowymi lub są one przygotowywane wokół budynków.

Osiedle powstawało etapami: do końca 2013 roku oddano 19 budynków, kolejne dwa (ostatnie z etapu drugiego) do końca 2014 roku.

Projekt osiedla powstał w pracowni ASA Architektoniczne Studio Autorskie Marian Synakiewicz.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Materiał wideo

Artykuły

Opinie 1 zablokowana

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Ekolan to jeden z czołowych deweloperów działających na rynku trójmiejskim, specjalizujący się w budownictwie jedno- i wielorodzinnym.
rozwiń
58 555-14-55

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi