• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Osiedle Port Północ

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
do II kw. 2024 r. w budowie
metraż
106.3 do 132.6 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Położenie osiedla zapewnia spokój, z drugiej zaś strony daje możliwość szybkiego dojazdu do centrum Gdyni, wyjazdu na obwodnicę Trójmiasta, na plażę, molo w Mechelinkach czy do zielonych terenów Kaszub Morskich. Planowana w najbliższych latach budowa Północnej Kolei Aglomeracyjnej z projektowaną stacją kolejową znajdującą się kilkaset metrów od osiedla, a także kolejne inwestycje drogowe w tym rejonie dodatkowo podniosą komfort życia mieszkańców.

W najbliższym otoczeniu Osiedla Port Północ znajdują się także parki handlowe, szkoła podstawowa z pływalnią i przedszkola.

Osiedle składało się będzie z domów w zabudowie bliźniaczej. Sukcesywnie co pół roku oddawane są kolejne budynki - osiedle powstaje etapami. Zakończenie całego przedsięwzięcia uzależnione jest od tempa sprzedaży. Planowane jest na 2023 lub 2024 rok.

Domy mają garaże i ogrody. Ich architektura i rozkład będą się różniły w zależności od wielkości domu.

Na parterze znajdzie się wiatrołap z szafą. Dalej korytarz łączy wejście i garaż z częścią dzienną (część wypoczynkowa i aneks kuchenny). Duże przeszklenia prowadzą na taras i do ogrodu. Na parterze znajduje się również łazienka z prysznicem.

Na poddaszu znajdą się dwa pokoje dla dzieci, łazienka i większa sypialnia z tarasem i garderobą.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie (1)

  • Jeżeli ktoś myśli o inwestycji od tego dewelopera to odradzam. Jeżeli chodzi o jakość budynku to największy plus to okolica, lecz samo wykonanie pozostawia sobie wiele do życzenia. Słaba wentylacja, mostki termiczne, wykonanie w wielu miejscach niestetycznie. Na ilość, a nie na jakość. Dodatkowo obietnice niespełnione dotyczące drogi, która miała być, a nie ma i nie będzie, mimo zobowiązania w UG . (osiedle złote piaski)

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

MR Developers Sp. z o. o.

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte