• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Skopiowano

Osiedle Przyjemne. Mieszkania blisko zieleni i wody

30 września 2022, godz. 09:00 
 • Osiedle Przyjemne zlokalizowane będzie tuż obok zbiornika wodnego, który jest jednocześnie dzielnicowym terenem rekreacyjnym.
 • Osiedle Przyjemne zlokalizowane będzie tuż obok zbiornika wodnego, który jest jednocześnie dzielnicowym terenem rekreacyjnym.
 • Osiedle Przyjemne zlokalizowane będzie tuż obok zbiornika wodnego, który jest jednocześnie dzielnicowym terenem rekreacyjnym.

Zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, wykonane z materiałów wysokiej jakości i zaprojektowane z myślą o dobrym samopoczuciu mieszkańców. Do tego malownicza lokalizacja z widokiem na wodę, tuż przy zieleni nowo powstającego Parku Południowego. To bez wątpienia przyjemne miejsce do życia. Deweloper Moderna Life, czerpiąc z doświadczenia Moderna Holding na rynku premium, śmiało wkracza w segment popularny i wprowadza do sprzedaży mieszkania na Osiedlu Przyjemnym, przy ulicy Flisykowskiego w GdańskuMapka.Przyroda tuż za oknemLokalizacja inwestycji tuż przy nowo powstającym Parku Południowym zapewni mieszkańcom komfort i zagwarantuje, że tereny zielone w dzielnicy nie zostaną zabudowane. Nowy park zajmie 77 hektarów i będzie drugim co do wielkości obszarem tego typu w mieście (po Parku Reagana).

- To nowy projekt, który pozwoli naszym klientom zamieszkać w przyjemnym i komfortowym miejscu przy wodzie i zieleni, przy jednoczesnym zapewnieniu dobrej komunikacji oraz infrastruktury niezbędnej do codziennego życia - opowiada Renata Zblewska, kierownik sprzedaży w Moderna Life.
Niewysoka zabudowa osiedla i dobrze zaaranżowana przestrzeń będzie sprzyjać sąsiedzkim relacjom. Budynki usytuowano w linii z widokiem na wodę oraz biegnącą wokół zbiornika promenadę.

O to, by osiedle zieleniło się przez cały rok, zadbają eksperci Moderna Garden. Przestrzeń pomiędzy budynkami wypełniona zostanie drzewami, krzewami i trawami. Powstaną tu trzy place rekreacyjne: dla najmłodszych, starszych dzieci oraz dorosłych. Oprócz klasycznych ławek pojawią się leżanki wypoczynkowe, podesty i siedziska dla dzieci.

Przywilej dobrej lokalizacjiOsiedle Przyjemne to zielone miejsce nad wodą przy parku, ale jednocześnie w dobrym skomunikowaniu z miastem. W kilka minut spacerem można dojść do przystanku tramwajowego, skomunikowanego z Moreną i Śródmieściem, a w przyszłości również z Wrzeszczem.

W kilkanaście minut dotrzemy natomiast do strefy Park & Ride, a w przyszłości także do stacji PKM. Położona nieopodal obwodnica gwarantuje sprawne połączenie z bardziej oddalonymi dzielnicami trójmiejskiej metropolii.

Usytuowanie osiedla zapewnia też dostęp do punktów usługowych i handlowych. W niewielkiej odległości znajdują się m.in. poczta, szkoła, przychodnia lekarska oraz centrum handlowe.

 • W pierwszym etapie osiedla powstaną dwa kameralne budynki, w każdym z nich zaprojektowano po 36 lokali.
 • W pierwszym etapie osiedla powstaną dwa kameralne budynki, w każdym z nich zaprojektowano po 36 lokali.
 • W pierwszym etapie osiedla powstaną dwa kameralne budynki, w każdym z nich zaprojektowano po 36 lokali.

Przyjemne do życiaMieszkania na Osiedlu Przyjemnym to szereg przemyślanych udogodnień takich jak: funkcjonalny rozkład gniazd elektrycznych, przestronne tarasy ze szklanymi balustradami, ustawne komórki lokatorskie. Wygodę zapewni również wysoka dostępność miejsc parkingowych w podziemnych halach garażowych oraz pomiędzy budynkami. Wszystkie budynki wyposażone są w windy cichobieżne.

- Planujemy łącznie dziewięć budynków od trzech do czterech pięter, w których zaprojektowano 317 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 do 63 metrów kwadratowych. W późniejszym etapie wprowadzimy również ofertę mieszkań 80-metrowych. Wszystkie posiadają funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz duże balkony lub ogródki. Nasze lokale cechuje wysoki standard wykończenia z gładziami na wszystkich ścianach oraz dodatkowymi gniazdami TV - podkreśla Renata Zblewska. - Aktualnie do sprzedaży wprowadzamy budynki 1 i 2, które zostaną przekazane nowym właścicielom we wrześniu 2024. Oba budynki będą miały cztery kondygnacje naziemne i jedną kondygnacje podziemną. W każdym z nich znajduje się 36 lokali mieszkalnych, komórki lokatorskie oraz hala garażowa - tłumaczy.
ZOBACZ ROZKŁADY DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Projekt zabudowy powstał w Pomorskim Biurze Projektów GEL. Części wspólne budynków i tereny zielone powstały w pracowniach dewelopera: Moderna Design i Moderna Garden (przy współpracy z biurem GEL).

Potencjał rozwojowy na przyszłośćGdańska dzielnica Jasień, ze względu na dynamikę swojego rozwoju, należy teraz do głównych zainteresowań miasta. Rozwija się tu niezbędną komunikację drogową, aby móc zapewnić przepustowość we wszystkich kierunkach.

Planowana jest w tym kierunku także rozbudowa linii Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Powstają nowe przestrzenie publiczne, handlowe i usługowe. Dzielnica przyciąga młodych, aktywnych ludzi. Decyzja by, o tym, by tu zamieszkać, to dobra inwestycja na przyszłość, biorąc pod uwagę rosnący potencjał rozwojowy tej dzielnicy.

Moderna Holding. Zapowiedź nowej inwestycji premiumModerna nie zwalnia tempa i zapowiada uruchomienie sprzedaży nowej inwestycji w segmencie premium. Antracyt powstanie przy ulicy Czyżewskiego w Oliwie, 350 metrów od al. Grunwaldzkiej.

Ciche apartamenty w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zostały zaprojektowane w eleganckim tonie, z elewacją z czarnej cegły. Lokalizacja umożliwia łatwy dojazd do biznesowej części miasta, morza, Parku Oliwskiego, Ergo Areny i Sopotu. Będzie to 45 lokali o powierzchniach od 30 do 117 metrów kwadratowych.

- Antracyt został zaprojektowany jako miejsce komfortowe do zamieszkania i dostosowane do różnych potrzeb klientów premium. W ofercie znajdziemy zatem przestronne balkony i loggie, panoramiczne okna z widokiem na las, ogródki na parterze, a na najwyższym piętrze duże tarasy z których można zobaczyć morze w oddali. Ponad 70 proc. oferty stanowią lokale trzy- i czteropokojowe. Takich lokali brakuje na rynku, a w tak dobrych lokalizacjach cieszą się szczególnym zainteresowaniem - zapowiada Monika Wrzeszcz, kierownik działu sprzedaży w Moderna Holding.
Start sprzedaży apartamentów zaplanowano na czwarty kwartał 2022 r.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Dni Otwarte Leszczynowy Park

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
30650 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20150 zł/m2
Gdynia Orłowo
19550 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
17900 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
17650 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20900 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
19150 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16600 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16000 zł/m2
Gdynia Orłowo
12600 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane