Osiedle Quercus: bezpiecznie i blisko natury

Quercus to trwająca inwestycja firmy Bravo Developer, która powstaje w południowej części Gdańska, w dzielnicy Łostowice-Ujeścisko. Klienci w pierwszym etapie inwestycji mogą już wybierać wśród 120 mieszkań o metrażach od 39 do 71 m kw. Razem, powstaną cztery sześciokondygnacyjne budynki z halą garażową, które będą otoczone zielenią.Quercus to trwająca inwestycja firmy Bravo Developer, która powstaje w południowej części Gdańska, w dzielnicy Łostowice-Ujeścisko. Klienci w pierwszym etapie inwestycji mogą wybierać wśród 120 mieszkań o metrażach od 39 do 71 m kw. w jednym budynku z halą garażową. Inwestycja została podzielona na etapy, w których planowana jest budowa czterech budynków.

Dzięki lokalizacji poniżej głównej ulicy, mieszkańcy inwestycji będą mogli cieszyć się ciszą, spokojem oraz naturalnym otoczeniem. Dodatkowym atutem jest fakt, że budynki będą znajdować się naprzeciwko zbiornika wodnego.

Osiedle Quercus: blisko natury i infrastrukturyJednym z najistotniejszych czynników przy wyborze miejsca do zamieszkania jest bliskość drogowej infrastruktury. Osiedle Quercus jest położone w miejscu, które umożliwia szybki wyjazd na obwodnicę, a to pozwala na sprawny dojazd do każdego miejsca w Trójmieście.

Sama dzielnica Łostowice-Ujeścisko i jej rozwinięta infrastruktura oferują wszystko, co jest potrzebne do wygodnego i komfortowego życia. W pobliżu jest szkoła, kilka przedszkoli, różnej wielkości sklepy, punkty usługowe, obiekty sportowe i tereny rekreacyjne.

Osiedle Quercus to idealne miejsce do zamieszkania dla miłośników kontaktu z naturą. Bliskość natury była jednym z głównych założeń podczas tworzenia koncepcji, planowania i projektowania nowej inwestycji. Jest kilka elementów wyróżniających osiedle pod tym względem.

Przez teren osiedla przepływa potok Maćkowy. Wokół niego pozostawione zostanie naturalne zadrzewienie i zostaną urządzone ścieżki spacerowe z ławeczkami. Co więcej, miłośnicy aktywnego trybu życia będą mogli zadbać o swoje zdrowie, korzystając z zewnętrznej siłowni osiedlowej. Powstanie tu także plac zabaw oraz wiata grillowa.

Przy okazji zadbano o większe niż na innych nowych osiedlach odstępy między budynkami, co z pewnością zwiększy komfort mieszkania i pozwoli lokatorom na obcowanie z naturą na co dzień.

Rowerownia, komórki lokatorskie, ogródki i tarasySpokojni mogą być także właściciele rowerów. Specjalnie dla nich przygotowano zadaszone miejsce do przechowywania pojazdów. Właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli skorzystać z planowanej stacji do ładowania pojazdów. Mieszkańcy będą mogli również skorzystać także z przestronnych komórek lokatorskich. Do mieszkań na parterze będzie dołączony ogródek, zaś na piętrach pojawią się loggie.

W budynkach znajdą się wózkarnie, a komfort zapewnią cichobieżne windy. Części wspólne budynków będą wykonane z najwyższą starannością, zaś całość inwestycji będzie cechować bezkompromisowa jakość wykonania. Co istotne, w każdym z lokali można wprowadzać zmiany aranżacyjne, co pozwoli na dostosowanie mieszkań do indywidualnych potrzeb klientów. Planowe oddanie budynków nastąpi w 2023 roku.

Bravo Developer jest w stanie pomóc klientom już na etapie zakupu mieszkania. Firma współpracuje z doświadczonymi doradcami kredytowymi, którzy od lat pomagają niezorientowanym w świecie finansów klientom uzyskiwać kredyty na dobrych warunkach.

Więcej szczegółów na temat inwestycji i propozycji firmy Bravo Developer można znaleźć na stronie internetowej.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie wybrane


wszystkie opinie (24)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Informacje

Reklama

Statystyki

Wydarzenia

Forum Rynku Nieruchomości
Forum Rynku Nieruchomości
konferencja
wrz 2-3
czwartek - piątek
Sopot, Sheraton
Mieszkaniowe targi
Mieszkaniowe targi
targi
wrz 4-5
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena

Ogłoszenia

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
27250 zł/m2
Gdynia Orłowo
16750 zł/m2
Gdynia Gdynia Port
16600 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
15400 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
15100 zł/m2
Sopot Górny Sopot
14700 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
14450 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
11700 zł/m2
Gdynia Orłowo
11450 zł/m2
Gdańsk Zaspa
10950 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl