• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Osiedle Sosnowe

Banino, ul. Radosna

Grant Budownictwo i Inwestycje
wróć do listy

Osiedle Sosnowe

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2013 r. zakończona
metraż
74.2 do 83.2 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
Grant Budownictwo i Inwestycje

Opis inwestycji

Banino to prężnie rozwijająca się miejscowość sąsiadująca z Gdańskiem i Gdynią. Przez obwodnicę lub trasę Gdynia - Żukowo szybko można się stąd dostać zarówno do Gdańska, jak i do Gdyni. Najbliższy zjazd do miasta to nowa trasa Słowackiego. W 2015 roku planowane jest odebranie linii Pomorskiej Kolej Metropolitalnej z przystankiem Banino, co poprawi dojazd do centrum mieszkańcom bez samochodu.

Banino to rozwinięta miejscowość, są tu m.in.: przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła językowa, przychodnia lekarska, kościół, poczta, sklepy spożywcze i usługowe, pizzeria, bary, apteki, salony fryzjerskie i kosmetyczne, gabinet stomatologiczny, bank itp.

Dodatkowo w pobliżu powstającego osiedla znajduje się kompleks leśny, co sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Podobnie jak otaczające osiedle naturalne tereny. Niedaleko znajduje się także stadnina koni.

Osiedle Sosnowe to osiem domów w zabudowie szeregowej. W każdym budynku znajdują się dwa mieszkania - jedno na parterze i jedno na pietrze, łącznie powstało tu 16 lokali. Do każdego z mieszkań przynależy balkon lub ogródek, a do mieszkań na piętrze dodatkowo także poddasza nieużytkowe o powierzchni 17,90 m kw.(67,48 m kw po podłodze).

Parkowanie samochodów możliwe jest na naziemnych miejscach parkingowych, istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca parkingowego.

Wyłączną sprzedaż mieszkań w tej inwestycji prowadzi Muskat & Wicher Nieruchomości.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Grant Budownictwo i Inwestycje

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi