Inwestycje w Trójmieście

Grant Budownictwo i Inwestycje

Osiedle Sosnowe

Banino

miejscowość:
Banino
miejsce:
ul. Radosna Mapka
deweloper:
Grant Budownictwo i Inwestycje
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
74.2 do 83.2 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do II kw. 2013 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Banino to prężnie rozwijająca się miejscowość sąsiadująca z Gdańskiem i Gdynią. Przez obwodnicę lub trasę Gdynia - Żukowo szybko można się stąd dostać zarówno do Gdańska, jak i do Gdyni. Najbliższy zjazd do miasta to nowa trasa Słowackiego. W 2015 roku planowane jest odebranie linii Pomorskiej Kolej Metropolitalnej z przystankiem Banino, co poprawi dojazd do centrum mieszkańcom bez samochodu.

Banino to rozwinięta miejscowość, są tu m.in.: przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła językowa, przychodnia lekarska, kościół, poczta, sklepy spożywcze i usługowe, pizzeria, bary, apteki, salony fryzjerskie i kosmetyczne, gabinet stomatologiczny, bank itp.

Dodatkowo w pobliżu powstającego osiedla znajduje się kompleks leśny, co sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Podobnie jak otaczające osiedle naturalne tereny. Niedaleko znajduje się także stadnina koni.

Osiedle Sosnowe to osiem domów w zabudowie szeregowej. W każdym budynku znajdują się dwa mieszkania - jedno na parterze i jedno na pietrze, łącznie powstało tu 16 lokali. Do każdego z mieszkań przynależy balkon lub ogródek, a do mieszkań na piętrze dodatkowo także poddasza nieużytkowe o powierzchni 17,90 m kw.(67,48 m kw po podłodze).

Parkowanie samochodów możliwe jest na naziemnych miejscach parkingowych, istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca parkingowego.

Wyłączną sprzedaż mieszkań w tej inwestycji prowadzi Muskat & Wicher Nieruchomości.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij