• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Osiedle Stelo już gotowe. W sobotę dni otwarte

19 maja 2023 
Osiedle Stelo powstało w gdańskiej dzielnicy Osowa przy ul. Galaktycznej 22. Osiedle Stelo powstało w gdańskiej dzielnicy Osowa przy ul. Galaktycznej 22.

W piątek, 19 maja, oficjalnie zakończyły się prace budowlane inwestycji Stelo w Gdańsku-OsowejMapka, za którą odpowiada deweloper Pomorskie Domy. Z tej okazji, w sobotę, 20 maja, inwestor organizuje Dni Otwarte. I dla swoich gości szykuje sporo niespodzianek.Już za moment nowy projekt mieszkaniowy przy ulicy Galaktycznej 22 będzie gotowy do zamieszkania. Na placu budowy trwają ostatnie poprawki, ostatnie pociągnięcia malarskiego pędzla - zgodnie z planem, budowa Stelo zostanie oficjalnie zakończona 19 maja tego roku. Inwestor uznał, że to dobra okazja, by pokazać Stelo w pełnej krasie i już dziś zaprasza na Dni Otwarte, które organizuje w sobotę, 20 maja.

- Czekamy na Państwa od rana, od godziny 10:00 do 16:00. I zapewniamy, że warto nas odwiedzić, warto zajrzeć tego dnia na Galaktyczną, by osobiście przekonać się, jak wyjątkowy to projekt. A to nie wszystko, bo dla naszych gości będziemy mieć sporo niespodzianek - mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży Pomorskich Domów.
Inwestor nasadził na terenie Stelo ponad 40 nowych drzew, przygotował też zielone ogrody deszczowe. Inwestor nasadził na terenie Stelo ponad 40 nowych drzew, przygotował też zielone ogrody deszczowe.

Posadzono kilkadziesiąt nowych drzewJak zapewnia przedstawiciel inwestora, Stelo to inwestycja z charakterem, świetnie zaprojektowana, wykonana i urządzona.

- Każdy z mieszkańców tego kameralnego projektu będzie miał do dyspozycji nie tylko wygodne, świetnie wykonane mieszkanie, ale także całą strefę okołomieszkaniową, począwszy od stylowych klatek schodowych, w których dostępne są m.in. cichobieżne windy, poprzez komórki lokatorskie, aż po wózkarnię i rowerownię. Na uwagę zasługuje też cały teren przylegający do inwestycji, z licznymi nasadzeniami i aż 40 drzewami, które zasadziliśmy wokół Stelo.
Jak dodaje Dariusz Malottke, projekt przy Galaktycznej 22Mapka jest wyjątkowy także z jeszcze jednego powodu - doskonałej lokalizacji. Nieopodal znajduje się nowa szkoła podstawowa, kilka przedszkoli i pełna infrastruktura mieszkaniowa, w tym liczne sklepy i markety.

- Jednym słowem, pięknie jest tu zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Tak dobra realizacja to zasługa całego zespołu, ale na szczególne uznanie zasługuje kierownik budowy tego projektu, który zadbał nie tylko o to, by budynek powstał w zaplanowanym terminie, ale też o to, by był rzeczywiście fachowo i starannie wykonany, na wszystkich możliwych polach - dodaje.
 • Części wspólne Stelo powstały w oparciu o precyzyjny, starannie przemyślany projekt architektoniczny.
 • Części wspólne Stelo powstały w oparciu o precyzyjny, starannie przemyślany projekt architektoniczny.

Zostało kilka ostatnich mieszkańA to nie wszystko, bo Osowa to miejsce wprost wymarzone do zamieszkania - dzielnica położona jest tuż obok obwodnicy Trójmiasta, co rozwiązuje większość problemów komunikacyjnych. Do tego, na jej terenie dostępne są dwa urokliwe jeziora oraz liczne parki (w tym park Chirona, który otrzymał kilka lat temu nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego za najlepiej zorganizowaną przestrzeń miejską).

Na Dni Otwarte Stelo warto przyjść z jeszcze jednego, niezwykle ważnego powodu: to kilka ostatnich mieszkań, które pozostały w tej ofercie. Każde z nich - gotowe do zamieszkania. Wybrane lokale deweloper przygotował na tę okazję w wersji niemal gotowej do zamieszkania.

- W każdym z takich lokali gotowa jest już łazienka, urządzona w oparciu o indywidualny projekt aranżacyjny. Dodatkowo, mieszkania w wersji ponadstandardowej wyposażyliśmy w wysokiej klasy panele podłogowe wraz z listwami przypodłogowymi ułożone na całej powierzchni lokalu, w stylowe drzwi wewnętrzne, oświetlenie oraz maskownice do karniszy. Co ważne, jedno mieszkań, to o numerze 50, zostało przez nas urządzone "pod klucz" i jest naszym mieszkaniem pokazowym. Zapewniam już teraz, że naprawdę warto je zobaczyć - dodaje Dariusz Malottke.
 • Inwestor nasadził na terenie Stelo ponad 40 nowych drzew, przygotował też zielone ogrody deszczowe.
 • Inwestor nasadził na terenie Stelo ponad 40 nowych drzew, przygotował też zielone ogrody deszczowe.
 • Inwestor nasadził na terenie Stelo ponad 40 nowych drzew, przygotował też zielone ogrody deszczowe.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Dzień Otwarty Jagiellońskiej 13

spotkanie, dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33100 zł/m2
Gdynia Orłowo
22550 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20050 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
17800 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
22100 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20650 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
19700 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15250 zł/m2
Gdynia Orłowo
15100 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane