• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Mieszkania od 33 m kw. do odbioru jeszcze w tym roku na osiedlu Szumilas

28 października 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 

Małe mieszkania z odbiorem w 2022 roku w najmniejszym i najatrakcyjniej położonym budynku na osiedlu Szumilas. Prywatny las, znakomity dojazd do centrum Gdańska, rozbudowana infrastruktura - to tylko kilka najważniejszych zalet nowego etapu osiedla ROBYG powstającego w Kowalach. Do sprzedaży trafił właśnie nowy budynek tuż przy lesie z 19 mieszkaniami, których ceny rozpoczynają się już od 295 tys. zł.SzumilasMapka to inwestycja od dewelopera ROBYG, będąca odpowiedzią na potrzeby inwestorów oraz osób prywatnych, które poszukują mieszkań w atrakcyjnej cenie, z szybkim odbiorem, zlokalizowanych w spokojnej okolicy, z dobrze rozbudowaną infrastrukturą i bliskością terenów zielonych. Położony najbliżej lasu, kameralny budynek wchodzący w skład osiedla Szumilas to 19 klimatycznych, jasnych mieszkań o metrażach od 33 do 68 m kw., w tym mniejszych mieszkań dwupokojowych oraz kawalerek idealnych pod inwestycję. Do lokali mieszkalnych zlokalizowanych na parterze przynależą także ogródki o powierzchni od niemal 18 m kw. do ponad 54 m kw..

Położony najbliżej lasu budynek to 19 klimatycznych, mieszkań o metrażach od 33 do 68 m kw., w tym mniejszych mieszkań dwupokojowych oraz kawalerek. Położony najbliżej lasu budynek to 19 klimatycznych, mieszkań o metrażach od 33 do 68 m kw., w tym mniejszych mieszkań dwupokojowych oraz kawalerek.

- Szumilas to osiedle unikalne na mapie Trójmiasta dzięki swojej lokalizacji oraz intymności, którą zapewnia prywatny las o powierzchni 2 ha znajdujący się na terenie inwestycji i dostępny tylko dla mieszkańców. W październiku do sprzedaży trafiło 19 mieszkań w kameralnym budynku położonym na samym skraju lasu, w tym tych najbardziej poszukiwanych obecnie na rynku, czyli jedno- i dwupokojowych. Zachęcamy do odwiedzenia tej inwestycji z naszymi doradcami z biur sprzedaży, by zapoznać się z tym jakie atrakcji oferuje osiedle Szumilas oraz z samymi mieszkaniami, które dostępne będą do odbioru bardzo szybko, bo jeszcze w 2022 roku, a ich ceny zaczynają się od 295 tysięcy - mówi Anna Wojciechowska, Head of ESG, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu.

Świetna komunikacja z całym TrójmiastemInwestycja Szumilas, dzięki swojemu usytuowaniu, stanowi świetną propozycję zarówno dla osób poszukujących mieszkania dla siebie, jak i dla tych, którzy kupują z myślą o najmie. Z jednej strony zapewnia spokój i sielskie widoki, daje możliwość codziennego obcowania z naturą, a z drugiej gwarantuje dobrą komunikację i łatwy dojazd do centrum miasta oraz południowych dzielnic Gdańska. Osoby poruszające się samochodem docenią bliskość obwodnicy trójmiejskiej, a korzystające z transportu zbiorowego - połączenia autobusowe. Niebawem planowane jest także uruchomienie połączeń kolejowych, w tym między innymi budowa nowej nitki II etapu Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, która ma połączyć południowe dzielnice Gdańska z sąsiednimi miejscowościami.

Wysoki standard i pełna infrastruktura w prywatnym lesieBudynki zostaną wykonane w standardzie, który zapewni optymalizację kosztów utrzymania mieszkań i budynków, dzięki energooszczędnemu oświetleniu LED w częściach wspólnych, kolektorom słonecznym na dachach, zastosowaniu czujników ruchu, ekonomicznym w użyciu cichobieżnym windom renomowanych producentów, odpowiedniej wentylacji, a także dzięki wyposażeniu mieszkań w panoramiczne okna PCV, dobrze chroniące przed utrata ciepła, czy antywłamaniowe drzwi wejściowe. Na osiedlu znajdować się będzie również infrastruktura wspierająca mikro- i elektromobilność jak zewnętrzne ładowarki do samochodów elektrycznych czy liczne stojaki rowerowe.

 W bliskim sąsiedztwie Szumilasu znajduje się rezerwat przyrody. Dogodne położenie osiedla zapewnia wszelkie wygody - placówki handlowo-usługowe, przedszkola, przychodnie i szkoły.  W bliskim sąsiedztwie Szumilasu znajduje się rezerwat przyrody. Dogodne położenie osiedla zapewnia wszelkie wygody - placówki handlowo-usługowe, przedszkola, przychodnie i szkoły.

Na terenie inwestycji, poza wspomnianym już prywatnym lasem, znajdą się również dwa naturalne zbiorniki wodne. Razem z zewnętrzną siłownią, placem zabaw i boiskiem sportowym, będą stanowić doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu przez mieszkańców. W bliskim sąsiedztwie znajduje się rezerwat przyrody "Bursztynowa Góra", a także ścieżki wokół stawów i jezior. Ponadto dogodne położenie osiedla zapewnia wszelkie wygody - placówki handlowo-usługowe, przedszkola, przychodnie i szkoły, w tym nowoczesną Szkołę Metropolitalną, otwartą w 2018 r.

Szumilas - twoje miejsce blisko natury. Już dziś zamieszkaj na skraju lasu i poczuj harmonię z otoczeniem. Zapoznaj się z ofertą: https://www.gdansk.robyg.pl/inwestycja/szumilas lub dzwoniąc do biura sprzedaży po najlepsze oferty i promocje pod numerem +48 58 333 12 12.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Szumilas

Szumilas

42 ogłoszenia

ROBYG

Kowale, ul. Magazynowa Mapa

33 do 69.5 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Miejsca

  • ROBYG Gdańsk, Piekarnicza 3
 

Wydarzenia

Premiera inwestycji Małokacka w Gdyni

dni otwarte

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35500 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
24200 zł/m2
Gdynia Orłowo
23900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23800 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
20700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
31200 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21450 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17750 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16550 zł/m2
Gdańsk Oliwa
16100 zł/m2
Gdynia Orłowo
15450 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane