Inwestycje w Trójmieście

Murapol

Osiedle Vivaldiego

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Łostowice
miejsce:
ul. Niepołomnicka
deweloper:
Murapol
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
26 do 92 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do 2016 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Vivaldiego powstało w intensywnie rozbudowywanej części Gdańska. Infrastruktura tej okolicy stale się poprawia. Wokół nie brakuje zielonych terenów, gdzie możliwe jest aktywne spędzanie czasu.

W pierwszym, zakończonym w II kwartale 2013 roku, etapie budowy na Osiedlu Vivaldiego powstały cztery budynki wielorodzinne. W drugim, zakończonym w 2014 roku, etapie inwestycji powstały kolejne trzy budynki o takiej samej architekturze jak w pierwszym etapie. Budowa trzeciego etapu (pięć budynków) zakończyła się w połowie 2015 r. Trzy budynki z czwartego etapu zostały oddane do użytkowania w 2016 roku.

Niewysoka, trzykondygnacyjna zabudowa, dbałość o jakość wykończenia, zastosowanie materiałów naturalnych na elewacjach nadały temu miejscu kameralny charakter.

Deweloper zaplanował także stworzenie w ramach inwestycji terenów zieleni i stref służących aktywności fizycznej (m.in. korty tenisowe, boisko do koszykówki, zewnętrzna siłownia, place zabaw, tor dla rolkarzy i rowerzystów).

Do mieszkań na parterze przylegają ogródki, mieszkania na wyższych kondygnacjach mają balkony. Właściciele mieszkań na trzecim piętrze mają możliwość adaptacji na cele mieszkaniowe strychów znajdujących się nad ich lokalami.

Projekt powstał w pracowni ION Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (6) 6 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.