wróć do listy

Osiedle Wiosenne

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza, wielorodzinna
realizacja
planowana
metraż
32.4 do 88.8 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Kosakowo to cicha i spokojna miejscowość położona pomiędzy morzem a centrum Gdyni. W ostatnich latach, wraz z rozwojem miejscowości, powstała tu kompleksowa infrastruktura, która zapewnia wygodne życie rodziny. Są tu przedszkola, szkoły, gimnazjum z basenem, żłobek, biblioteka, poczta i inne punkty usługowe, przychodnia, małe i duże sklepy.

Jednocześnie wokół nie brakuje terenów zielonych, które są doskonałym miejscem aktywnego wypoczynku, a także stanowią naturalne otoczenie dla domów jednorodzinnych z ogrodami.

Tych ostatnich nie zabraknie wokół budynków powstających w ramach Osiedla Wiosennego. Na powierzchni prawie pół hektara powstanie w sumie 14 trzykondygnacyjnych budynków. Będą w nich dostępne trzy rodzaje nieruchomości:
 • Solo: kawalerki o powierzchni 32,4 m kw. z dostępem do własnego (większego niż samo mieszkanie) ogródka z utwardzonym tarasem; w mieszkaniach tych możliwe jest wygospodarowanie osobnej sypialni.

 • Duet: dwupoziomowe mieszkania z balkonem i ogródkiem o łącznej powierzchni 57,3 m kw.; do tych lokali przylegają ogródki o powierzchni od 65 do 100 m kw.

 • Trio: trzypoziomowy dom, w którym znajdzie się przestrzeń dla większej rodziny; do lokali przynależą ogródki o powierzchni od 55 do 70 m kw.


W centralnej części osiedla pozostanie przestrzeń - miejsce przeznaczone na sąsiedzką integrację dzieci i dorosłych. W tym celu wnętrze osiedla będzie wyłączone z ruchu samochodowego, co zagwarantuje spokój i bezpieczeństwo.

Do lokali nie będą przynależeć indywidualne garaże, parkowanie samochodów będzie możliwe na terenie osiedla.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Roark Studio.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Koss Development
Koss Development
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Osiedle Słonecznikowe

Osiedle Słonecznikowe

Koss Development

Kosakowo, ul. Słonecznikowa

74 do 150 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (3)

 • Świetny plan

  Doceniam zaplanowanie osiedla w szerszym znaczeniu: wspólna przestrzeń sąsiedzka, wygląd wokół domów. Niewielu deweloperów o tym myśli :)

  • 0 4

 • Lokalizacja

  Warto aby przyszli nabywcy wzięli pod uwagę dojazd do osiedla.Z obwodnicy to dramat znany mieszkańcom gdyńskich osiedlu położonych w północnej części Gdyni.

  • 7 0

 • osiedle wiosenne

  Witam,
  czy ktoś może podzielić się opinią nt dewolopera oraz samej inwestycji. Może ktoś ma jakieś uwagi w zakresie osiedla słonecznikowego? Proszę o podpowiedź. noszę się z zamiarem kupna mieszkania w Kosakowie

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Świat opowiadany
Świat opowiadany
warsztaty
g. 10:00 - 10:45
Gdańsk, Kącik Montessori
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
wykład , spotkanie
gru 5-6
sobota - niedziela, g. 9:00
Gdańsk
Olga Drenda wykład + Q&A
Olga Drenda wykład + Q&A
wykład , spotkanie
gru 7
poniedziałek, g. 18:00
Gdańsk, Plama