Inwestycje w Trójmieście

Dekpol Deweloper

Osiedle Zielone

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Szadółki
miejsce:
ul. Potęgowska
deweloper:
Dekpol Deweloper
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
31 do 82 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do II kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Zielone powstaje w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą trójmiejską, na wschód od Jeziora Jasień. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum Gdańska oraz z trójmiejską obwodnicą i trasą W-Z.

Bliskość jeziora oraz lasu, a także pobliskie naturalne tereny zielone stanowią atrakcyjne miejsce do spacerów i wycieczek rowerowych.

Osiedle powstaje etapami. W ramach pierwszego, ukończonego pod koniec stycznia 2015 roku, etapu inwestycji powstały tu cztery czterokondygnacyjne budynki wielorodzinne z 225 lokalami mieszkalnymi.

Spółka Dekpol S.A. zrealizowała też drugi etap Osiedla Zielonego, jako jej deweloper i generalny wykonawca. W ramach drugiego etapu powstały łącznie 204 lokale mieszkalne o powierzchni od 31 do 78 m kw. (dwu-, trzy i czteropokojowe). Budynki te zostały oddane w 2016 roku, ostatni w styczniu 2017.

Realizacja trzeciego etapu inwestycji czyli trzech budynków czteropiętrowych z 207 lokalami mieszkalnymi zakończyła się ostatecznie w lipcu 2018 roku.

Osiedle rozbudowuje się dalej: w budowie jest kolejny budynek z 42 lokalami (od 39 do 77 m kw., od dwóch do czterech pokoi)), który gotowy będzie w II kwartale 2020 roku.

Wokół budynków powstają ciągi piesze, drogi z kostki betonowej, miejsca postojowe na parkingu naziemnym, plac zabaw oraz tereny zielone. We wszystkich budynkach znajdą się windy.

Mieszkania na wyższych kondygnacjach mają balkony oraz przestronne tarasy, do mieszkań na parterze przynależą ogródki.

Projekt osiedla powstał w pracowni ARCHI-TECH-T.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (31) 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.