Wiadomości

stat

Osiedle, które odmieni oblicze Chyloni

Dawne magazyny przy ul. Chylońskiej zobacz na mapie Gdyni w Gdyni ustępują miejsca nowemu osiedlu. Pod numerem 110 powstaje pierwszy budynek o zróżnicowanej wysokości, w którym znajdzie się ponad 100 mieszkań. Następne są planowane.Inwestycja wpisuje się w trwającą od dwóch lat rewitalizację dzielnicy zakładającą m.in. remonty placów, ulic czy budowę kanalizacji. Nowa zabudowa mieszkalna, osiedle Chylońska STO10 zobacz na mapie Gdyni, również przyczyni się do zmian na lepsze. Warto dodać, że jest to zaledwie pierwszy etap osiedla, a w planach są także kolejne.

W ramach trwających już prac powstaje nowoczesny budynek o zróżnicowanej wielkości. W ofercie znajduje się 108 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych o metrażu od 30 do 77 m kw. Ceny mieszkań oscylują w granicach 6 tys. zł za metr, jednak pierwszym klientom deweloper oferuje pulę lokali w niższych cenach - już od 5350 zł za m kw. Na terenie osiedla Chylońska STO10 powstaną także lokale usługowe oraz dwupoziomowa hala parkingowa.

- Pierwsi klienci wprowadzą się na osiedle Chylońska STO10 w 2020 roku - zapowiada Agnieszka Popławska-Boruc, członek zarządu firmy TPS Reapolis.
Inwestycja powstaje w dzielnicy, która ma doskonałą infrastrukturę. Dookoła osiedla znajdują się gabinety lekarskie, niedaleko jest przychodnia zdrowia. W zasięgu wzroku znajdują się markety spożywcze, sklepy, punkty usługowe, oddziały banków i świetnie zaopatrzone targowisko miejskie. Nie brakuje tu także placówek oświatowych dla dzieci w każdym wieku, są żłobki, przedszkola, a także dwie szkoły.

W 10 minut można stąd dotrzeć do centrum Gdyni wybierając SKM-kę, autobus, trolejbus lub własne auto.

W kolejnych etapach planowane są następne budynki osiedla Chylońska STO10.
W kolejnych etapach planowane są następne budynki osiedla Chylońska STO10. wiz. materiały inwestora
Chylońska STO10 zainteresuje ofertą również osoby, które chcą korzystnie ulokować pieniądze, inwestując w nieruchomości. Nowo powstające osiedle dzieli zaledwie kilkanaście minut od Akademii Morskiej, która corocznie przyjmuje dziesiątki studentów.

Za projekt osiedla odpowiada wielokrotnie nagradzana pracownia Roark Studio. Jej architekci zadbali o szereg udogodnień dla mieszkańców Chylońskiej STO10. Spośród wielu z nich warto z pewnością wymienić wózki do przewożenia zakupów z samochodu do domu, hale garażowe z dostępem do szybkich wind czy schowki przy miejscach postojowych.

Na zewnątrz znajdzie się strefa gier podwórkowych dla najmłodszych, tor do nauki jazdy na rowerze, rolkach lub hulajnodze oraz wewnętrzna ścieżka biegowa.

Z kolei wysokiej jakości okna, a także oświetlenie ledowe w częściach wspólnych i czujniki ruchu włączające oświetlenie pozwolą mieszkańcom na spore oszczędności.

- Jestem pewna, że nasza propozycja zadowoli każdego, kto chce wygodnie mieszkać w miejscu, w którym można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do życia - mówi Agnieszka Popławska - Boruc.

Opinie (107) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.