• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Ostatni etap osiedla Villa Jaśkowa Dolina już gotowy. Sprawdź, jak prezentuje się ukończona inwestycja

9 lipca 2024, godz. 09:00 

W otulinie Parku Jaśkowej Doliny deweloper Cordia Polska prowadził od 2021 r. budowę osiedla Villa Jaśkowa Dolina. Prace odbywały się w dwóch etapach, a od niedawna możemy podziwiać ich finalny efekt. Kameralne, niskie budynki o ciepłej kolorystyce na tle urokliwego lasu, a do tego rozległe, zielone strefy rekreacyjne - sprawdźmy, jak żyje się na nowym osiedlu we Wrzeszczu.Osiedle zanurzone w zieleniKiedy spojrzymy na osiedle z lotu ptaka, widzimy 9 budynków o przyjaznej architekturze, zatopionych w zieleni gdańskiego Wrzeszcza. Osiedle powstało w otulinie Parku Jaśkowej Doliny i zewsząd otacza je naturalny krajobraz. W ofercie mieszkań II etapu, dostępnych jeszcze w sprzedaży, można znaleźć takie, których okna wychodzą bezpośrednio na las.

- Kontakt z naturą to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka i - co potwierdzają badania - przekłada się bezpośrednio na poziom naszego szczęścia, energii i obniżenie stresu - mówi Małgorzata Wiśniewska, dyrektor sprzedaży Cordia Polska.

Architektura przyjazna człowiekowiKażdy z budynków osiedla Villa Jaśkowa Dolina to osobna, kameralna willa miejska. Ciepłe kolory elewacji z mineralnych płytek klinkierowych korespondują z ciemnoszarymi balkonami i stolarką okienną. To design, który doskonale pasuje do tego miejsca.Wille rozproszone są pomiędzy zielonymi skarpami, na których zaplanowano dwie bogato wyposażone strefy rekreacyjne, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dorośli będą mogli korzystać między innymi z sąsiedzkiej biblioteki ogrodowej i siłowni plenerowej, a dzieci z placu zabaw pełnego drewnianych zabawek czy tyrolki.


- Kameralność projektu oraz sposób jego zagospodarowania sprzyjają budowaniu więzi społecznych i łatwiejszemu odnalezieniu się w nowym miejscu. Ogromny atut stanowią rozległe zielone tereny, na których wszyscy mieszkańcy będą mogli zrelaksować się, a ci najmłodsi oddać swobodnej zabawie w naturalnym otoczeniu - dodaje Małgorzata Wiśniewska, dyrektor sprzedaży w Cordia Polska.
Budynki wyglądają doskonale nie tylko na zewnątrz. Świetne wrażenie robią także eleganckie części wspólne. Korytarze zostały wykończone materiałami wysokiej jakości w stonowanej, jasnozłotej kolorystyce. Ciekawy efekt daje subtelne podświetlenie oznakowania pięter.


Mieszkania i apartamenty dostępne w sprzedażyW ofercie II etapu aktualnie są dostępne jeszcze ciekawe opcje w zróżnicowanych metrażach od 44 do 125 m kw., w tym między innymi:Jeśli marzysz o takim widoku z własnego okna, nic nie stoi na przeszkodzie, aby interesującą Cię opcję obejrzeć na własne oczy. Poczuj klimat osiedla, odetchnij w leśnych okolicznościach i razem z dedykowanym doradcą sprzedaży przejdź przez próg potencjalnego przyszłego mieszkania. Gotowa inwestycja daje komfort weryfikacji, czy dane miejsce odpowiada naszej estetyce, przestrzenie są funkcjonalne, a my widzimy tu swoją długą i piękną przyszłość.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23550 zł/m2
Gdynia Orłowo
23350 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21100 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
21050 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
33300 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20500 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17200 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16000 zł/m2
Gdańsk Oliwa
16000 zł/m2
Gdańsk Przymorze
14950 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane