Inwestycje w Trójmieście

Inpro

Ostoja

Rumia

miejscowość:
Rumia
miejsce:
ul. Jeziorna Mapka
deweloper:
Inpro
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
40 do 80 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle będzie wybudowane w sąsiedztwie terenów zielonych, ale jednocześnie bardzo blisko od dużego centrum handlowego, gdzie przyszli mieszkańcy znajdą liczne sklepy, restauracje i supermarket. Lokalizacja ta jest korzystna także ze względu na świetne połączenie z Gdynią – tam mieszkańcy osiedla dostaną się w 25 minut. Ostoja powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie lasów Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Niedaleko osiedla znajdują się także dwie szkoły podstawowe.

Osiedle składało się będzie z 11. pięciokondygnacyjnych budynków o prostej, przyjaznej architekturze. Pomiędzy nimi, częściowo na dachu hali garażowej. Zaplanowany został także teren zielony i plac zabaw dostępny wyłącznie dla mieszkańców. Powstanie tu także boisko wielofunkcyjne do różnych gier zespołowych. W budynkach zaplanowano wózkarnie, rowerownie oraz piwnice na poziomie parteru. Mieszkańcy korzystać będą z wind.

Lokale na parterze będą miały przydomowe ogródki, a właściciele mieszkań na wyższych kondygnacjach będą mogli cieszyć się szerokimi balkonami.

W pierwszym etapie powstaje 138 mieszkań w sześciu budynkach, a także dwie naziemne hale z miejscami postojowymi (hale ni powstaną pod budynkami).

Za projekt architektoniczny osiedla Ostoja odpowiada pracownia MS 15 Architektura z Gdyni.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.