• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Panattoni Park Tricity North

Rumia, ul. Hutnicza

Panattoni Europe
wróć do listy

Panattoni Park Tricity North

typ zabudowy
magazynowa
realizacja
od II kw. 2019 r. do IV kw. 2019 r. zakończona
sprzedaż
w trakcie 
deweloper
Panattoni Europe

Opis inwestycji

Panattoni Europe realizuje swoje pierwsze centrum dystrybucyjne w okolicach Gdyni - Panattoni Park Tricity North. Inwestycja znajduje się niedaleko od Obwodnicy Trójmiasta (droga S6 prowadząca do autostrady A1 i drogi ekspresowej S7), a także od Bałtyckiego Terminala Kontenerowego Gdynia i od centrum Gdyni. Zapewnia to korzystne połączenie z regionem i sprawną logistykę w obszarze Trójmiasta, zaś położenie w sąsiedztwie trasy wylotowej S6, która przechodzi w autostradę A1, pozwala na szybkie pokonanie kraju od jego północnej do południowej granicy. Trójmiasto znajduje się także na szlaku dwóch ważnych paneuropejskich korytarzy transportowych: VI – łączącego Skandynawię z Południową Europą oraz IA, który przecina kraje nadbałtyckie, takie jak Polska, Litwa, Łotwa i Estonia, co zapewne nie pozostaje bez znaczenia dla operatorów logistycznych, którzy chcieliby skorzystać z nowych powierzchni.

Inwestycja o powierzchni 45 tys. m kw. spełni wymogi certyfikatu BREEAM. Będzie to jedna hala magazynowa klasy A dostosowana do potrzeb lokalnego rynku, zwłaszcza branż morskich, logistyki i lekkiego przemysłu.

Najemcy będą mogli skorzystać z najnowocześniejszych rozwiązań składowania towarów, licznych doków, bram z poziomu „0” oraz obszernych placów manewrowych. Dodatkowo obiekt wyposażony jest w liczne rozwiązania energooszczędne i proekologiczne.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Artykuły

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Panattoni Europe

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi