• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Panorama Gdyni III

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do 2011 r. zakończona
metraż
44.1 do 100.6 m2
sprzedaż
zakończona 

Opis inwestycji

Budynek powstał w zabudowanej, dobrze skomunikowanej z resztą miasta części Gdyni. Dogodny dojazd do centrum Gdyni oraz innych części Trójmiasta zapewnia niemal 20 linii autobusowych. Szybko można stąd także dostać się na trójmiejską obwodnicę.
Zaletą lokalizacji jest dobrze rozwinięta infrastruktura, niezbędna do komfortowego życia: z Buraczanej 8 blisko jest do centrum handlowego, szkoły, przedszkola, przychodni, przystanku autobusowego.

Czterokondygnacyjny budynek zaprojektowany i wykończony został w nowoczesnym stylu. Wpisuje się w gdyńskie tradycje architektoniczne, a ciekawa aranżacja części wspólnych łączy się z wysokim standardem wykończenia budynku.

Mieszkańcy do dyspozycji mają miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Właściciele mieszkań parterowych mogą korzystać z ogródków przy swoich mieszkaniach.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Panorama Development

PANORAMA Development Sp. z o.o. działa na trójmiejskim rynku od 1996 roku. Zadowolenie klientów i budowane zaufanie są dla nas najcenniejszymi wartościami.
PANORAMA Twój deweloper !
rozwiń
58 781-12-00

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów

targi

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi