Wiadomości

stat

Park Emilii. Duże mieszkania dla rodzin

Znalezienie nowego, wygodnego mieszkania dla rodziny z dziećmi nie jest łatwym zadaniem. Oferta rynkowa w tym zakresie nie jest obecnie szeroka. Tymczasem takie mieszkania są dostępne na osiedlu Park Emilii na Oruni Górnej. Klucze do lokali odebrać będzie można w maju 2021 roku.Kameralny Park Emilii powstaje za sprawą gdańskiego doświadczonego dewelopera Inwesting przy ulicy Dywizji Wołyńskiej na Oruni Górnej. To wyjątkowe miejsce, położone w granicach dzielnicy, gdzie dostępne jest wszystko co potrzebne rodzinie do wygodnego życia na co dzień, a jednocześnie sąsiaduje ono z pięknymi, zielonymi terenami Parku Oruńskiego.

Orunia Górna - wygoda i dobra komunikacjaOrunia Górna na dobre zaczęła rozwijać się kilkanaście lat temu jako jedna z pierwszych dzielnic południowego Gdańska z nowoczesną zabudową. Od tego czasu powstała tu kompleksowa infrastruktura. Nie brakuje tu zatem osiedlowych marketów i niewielkich, czynnych do późnych godzin osiedlowych sklepów. Co jeszcze ważniejsze - dla rodzin z dziećmi są tu również przedszkola, szkoła podstawowa, duże place zabaw - wszystko w zasięgu krótkiego spaceru od nowo powstającego osiedla.

Lokalizacja sprzyja także aktywnemu spędzaniu czasu. Przede wszystkim malownicza ścieżka prowadzi niemal z samego terenu osiedla do uroczego i zadbanego Parku Oruńskiego, gdzie w otoczeniu śpiewających ptaków położyć można się na trawie, grać w piłkę, biegać, jeździć wspólnie na rowerze. Na samym osiedlu są z kolei dwa kluby fitness z siłownią, które oferują pełen zakres zajęć. Niedaleko jest na basen.

Orunia Górna od lat jest także bardzo dobrze skomunikowana z centrum Gdańska. Otwarcie wiaduktu Biskupia Górka na Trakcie Świętego Wojciecha od października 2020 roku poprawi przepustowość dla autobusów, które od strony Oruni wjeżdżają do Gdańska. W tygodniu autobus spod Dworca Głównego w Gdańsku na Orunię Górną odjeżdża przez większą część dnia nawet co 8 minut.

Dobry rozkład mieszkania to wygodne życieTrzypokojowe mieszkanie na osiedlu Park Emilii to obszerna strefa dzienna, sypialnia i jeden dodatkowy pokój - dla dziecka, gości lub na gabinet do pracy. Komfort poprawia również osobna toaleta.
Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Park Emilii to obszerna strefa dzienna, sypialnia i jeden dodatkowy pokój - dla dziecka, gości lub na gabinet do pracy. Komfort poprawia również osobna toaleta. materiały prasowe
O wygodzie codziennego życia decyduje jednak nie tylko lokalizacja, ale także sam rozkład mieszkania. W każdym dobrze zakomponowanym wnętrzu powinno być miejsce na rodzinne spędzanie czasu, a także na przyjmowanie gości. Jednocześnie każdy z domowników czuje się dobrze, jeśli ma swój kąt, gdzie w ciszy może odpocząć i zająć się tylko swoimi sprawami.

Obecnie dostępne trzypokojowe mieszkania w budynkach Park Emilii mają od 60 do 75 m kw., czteropokojowe od 71 do 73 m kw.
Aby mieszkanie spełniało te kryteria trzeba je wcześniej odpowiednio zaprojektować. Właśnie pod tym kątem przemyślana jest przestrzeń mieszkań trzy- i czteropokojowych na osiedlu Park Emilii. Jest w nich miejsce na wypoczynek w rodzinnym gronie i na osobności, na przyjmowanie gości i przechowywanie przedmiotów, których w miarę powiększania się rodziny przybywa w szybkim tempie.

Dodatkowo dobra izolacja akustyczna ścian oraz zastosowanie solidnych materiałów budowlanych zapewnia komfort życia na co dzień. Wygodne balkony i obszerne tarasy na parterach pozwolą także cieszyć się panoramą Żuław, jaka rozciąga się z większości mieszkań z racji lokalizacji budynków ponad sąsiadującym terenem, w tym Parkiem Oruńskim.

W czteropokojowym mieszkaniu o powierzchni ponad 70 m kw. poza wygodną strefą dzienną jest wystarczająco dużo miejsca na sypialnię rodziców, pokoje dla dzieci, wygodną łazienkę i osobne wc oraz odpowiednio dużo szaf.
W czteropokojowym mieszkaniu o powierzchni ponad 70 m kw. poza wygodną strefą dzienną jest wystarczająco dużo miejsca na sypialnię rodziców, pokoje dla dzieci, wygodną łazienkę i osobne wc oraz odpowiednio dużo szaf. materiały prasowe

Oferty rodzinnych mieszkań na osiedlu Park Emilii

Park Emilii B1.4.2
452 200 zł
Gdańsk Orunia Górna
Park Emilii B1.4.2
Park Emilii B1.0.4
529 500 zł
Gdańsk Orunia Górna
Park Emilii B1.0.4

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł