wróć do listy

Pastelowa

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
od I kw. 2021 r. do II kw. 2022 r. planowana
metraż
28.7 do 65.5 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Nowa zabudowa powstanie w rozwijającej się od lat części Gdańska. Przybyło tu nie tylko nowych budynków mieszkaniowych i dróg, ale powstała także kompleksowa infrastruktura: są sklepy, punkty usługowe, przedszkola, żłobki, a nieopodal także nowa szkoła podstawowa.

Dojazd komunikacją miejską do centrum Gdańska odbywa się przez nowoczesną pętlę przesiadkową, a niewielka odległość od obwodnicy pozwala samochodem szybko dojechać niemal do każdej części trójmiejskiej aglomeracji, a także wyjechać na autostradę A1 czy dojechać do lotniska.

Wokół osiedla nie brakuje terenów zielonych i rekreacyjnych (także nad zbiornikami retencyjnymi), które posłużą osobom, które lubią aktywności na powietrzu.

W ramach inwestycji docelowo powstać ma dziewięć pięciokondygnacyjnych budynków mieszkaniowych. Ostatnie piętra budynków będą cofnięte, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z obszernych tarasów. Z kolei w parterach części budynków powstaną lokale usługowe.

Realizacja inwestycji podzielona została na dwa zadania.

Pierwsze obejmuje realizację budynku z 41 mieszkaniami i 7 lokalami usługowymi (47,9 - 97,4 m kw.). Pod budynkiem powstanie hala garażowa. Ten budynek spółdzielnia będzie realizowała w oparciu o tzw. ustawę deweloperską, czyli na zasadach komercyjnych.

W ramach drugiego zadania powstanie pozostałe osiem budynków, a w nich 322 mieszkania, 6 lokali usługowych oraz hale garażowe w podziemiu. Realizacja tego zadania odbywać się będzie w oparciu o ustawę o spółdzielniach mieszkaniowych, a do mieszkań zrealizowanych w ramach tej części, ustanowione zostaną spółdzielcze lokatorskie prawo do lokali.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Archinvest.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: SM Zakoniczyn
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Budynki wielorodzinne przy Nowosądeckiej

Budynki wielorodzinne przy Nowosądeckiej

SM Zakoniczyn

Gdańsk Ujeścisko, ul. Nowosądecka 9 i 11

26.6 do 112.8 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (3) 2 zablokowane

  • fajna koncepcja

    • 7 3

  • Super inicjatywa, najlepsze jest to że można mieć swoje mieszkanie bez brania kredytu na siebie- idealnie gdy ktoś nie ma zdolności! a wykup po 5 latach jeśli sie chce, lub spłaty dalej w małych ratach i stac sie właścicielem po 30 latach.

    • 12 9

  • Chyba pierwszy deweloper w okolicy, który myśli i będą lokale usługowe. Tego nam potrzeba. Braw. Niech Robyg, Develia i Eurostyl biorą przykład,

    • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Dzień otwarty na Osiedlu Lazurowym
Dzień otwarty na Osiedlu Lazurowym
dni otwarte
cze 19
sobota, g. 9:00 - 15:00
Moderna Life
Dzień Otwarty w Miloo Home - Klif Gdynia
Dzień Otwarty w Miloo Home - Klif Gdynia
dni otwarte
cze 22
wtorek, g. 11:00 - 16:00
Gdynia, Miloo Home