Inwestycje w Trójmieście

MB Inwestycje

Pelczara Mieszkania

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Jasień
miejsce:
ul. Pelczara Mapka
deweloper:
MB Inwestycje
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
29.2 do 76 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Budynek powstaje w jednej z najlepiej rozwiniętych nowych, mieszkaniowych części Gdańska. W ciągu ostatnich lat rozkwitło tu nowe miasto. Budowa nowych dróg oznacza szybki dojazd samochodem i środkami komunikacji miejskiej zarówno od strony obwodnicy, jak i centrum Gdańska.

W okolicy powstało wiele nowych sklepów i punktów usługowych. Niedaleko jest także do nowej szkoły oraz publicznego przedszkola. Okolica pełna naturalnej zieleni oraz sąsiadująca z zagospodarowanym zbiornikiem wodnym zapewnia miejsce do rekreacji dla całych rodzin.

Inwestycja to budynek czterokondygnacyjny z 22 lokalami w układzie od jednego do czterech pokoi. Część mieszkań jest dwupoziomowa - ma antresolę. Do lokali na parterze przynależeć będą prywatne ogródki, do tych na wyższych piętrach - balkony z przeszklonymi balustradami. Budynek położony będzie na wzniesieniu, więc z tarasów na najwyższej kondygnacji rozciągała się będzie panorama Gdańska.

Pod budynkiem powstanie hala garażowa skomunikowana windą z piętrami mieszkalnymi. Do każdego mieszkania przynależy także komórka lokatorska.


Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.