Inwestycje w Trójmieście

Sojeccy Nieruchomości

Perła Księcia Kiejstuta

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Mały Kack
miejsce:
ul. Kiejstuta 10 Mapka
deweloper:
Sojeccy Nieruchomości
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
72 do 164 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2016 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Perła Księcia Kiejstuta powstaje w dolnej części Małego Kacka - blisko głównej osi komunikacyjnej Trójmiasta, a jednocześnie w zacisznym zakątku. Otoczenie przyrody i sąsiadująca z inwestycją niska zabudowa chronią przed wielkomiejskim zgiełkiem, a jednocześnie usytuowanie Perły Księcia Kiejstuta na pograniczu dwóch dzielnic: Gdyni Orłowa i Małego Kacka, daje wygodny i szybki dostęp do centrum miasta, orłowskiego mola, plaży, bulwaru, centrum handlowego, jak również szkół, banków czy restauracji.

Architekci projektujący Perłę Księcia Kiejstuta za cel postawili sobie harmonijne wkomponowanie inwestycji w otaczającą zabudowę i naturalne walory miejsca. Ważne było zachowanie architektonicznej więzi z cenionym w Gdyni modernizmem.

Willa będzie miała cztery kondygnacje mieszkalne i jedną podziemną (znajdzie się tam dziewięć miejsc postojowych oraz piwnice). Zgodnie z pierwotnym planem znajdzie się w niej pięć apartamentów. Deweloper podkreśla jednak, że możliwe jest łączenie sąsiadujących ze sobą powierzchni - w układzie pionowym lub poziomym.

Do każdego apartamentu przynależy balkon, z którego podziwiać będzie można widok na Zatokę Gdańską.

Komunikację w budynku zapewni winda. Willa otoczona zostanie ogrodem z elementami małej architektury i ogrodzona płotem dostosowanym do architektury budynku. Przewidziany jest montaż systemu zabezpieczeń z monitoringiem.Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (1) 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.