Inwestycje w Trójmieście

Invest Sarko

Perriera

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Dąbrowa
miejsce:
ul. Kacze Buki Mapka
deweloper:
Invest Sarko
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
32 do 63 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od II kw. 2019 r. do II kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstaje w Gdyni przy ulicy Kacze Buki, blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, gdzie dynamicznie rozwija się infrastruktura i nowe osiedla mieszkaniowe. Wokół nie brakuje terenów zielonych, które sprzyjają rekreacji na świeżym powietrzu.

W okolicy planowana jest modernizacja dróg, budowa chodników i ścieżek rowerowych, przystanek autobusowy a także szkoła publiczna. Dodatkowo na terenie nowo powstających osiedli znajdują się lokale usługowe, gdzie powstaje zaplecze handlowe i usługowe.

Perriera to jedna z odmian rosnących dziko na Madagaskarze baobabów. Ze względu na ich dobroczynne właściwości nazywane są one „drzewami życia”. W zamyśle inwestora budynek Perriera ma być właśnie taki - nieco egzotyczny w swej nazwie, ale dający poczucie schronienia, bezpieczeństwa i komfortu życia.

Będzie miał on cztery kondygnacje, znajdą się tu 44 lokale. W podziemiu powstanie hala garażowa z miejscami postojowymi i piwnicami, z której będzie można windą dostać się na każdy poziom budynku. Na posesji zaprojektowano parking zewnętrzny dla mieszkańców i ich gości.

Do dyspozycji mieszkańców w budynku będzie także sala fitness i siłownia, a zwolennicy spędzania czasu na świeżym powietrzu, odnajdą spokój we wspólnym ogrodzie obsadzonym drzewami owocowymi.

Do mieszkań parterowych będą przynależały ogródki idealne do towarzyskich i rodzinnych spotkań, a mieszkania na ostatniej kondygnacji będą miały niestandardową wysokość, dającą duże możliwości aranżacyjne.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (4)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.