Inwestycje w Trójmieście

Piastowska 30 Sp. z o.o. Sp. K

Piastowska 30

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Przymorze
miejsce:
ul. Piastowska 30 Mapka
deweloper:
Piastowska 30 Sp. z o.o. Sp. K
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
34.4 do 92.59 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2020 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Lokalizacja inwestycji sprzyja osobom, które chcą mieszkać w mieście, a jednocześnie blisko terenów rekreacyjnych - z Piastowskiej 30 blisko jest na plażę w Jelitkowie, do Parku Reagana, do Parku Oliwskiego, do lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a na szybką przebieżkę wybrać się można nad zbiornik wodny pomiędzy ulicami Piastowską i Pomorską.

Z nowej inwestycji blisko jest także na przystanek SKM Oliwa, do tramwaju i autobusu, położenie niedaleko formalnego "środka Trójmiasta" sprawia, że szybko dojechać można stąd do każdej części miasta.

W czterokondygnacyjnym budynku powstanie 12 lokali. Architektonicznie budynek będzie składał się z dwóch brył - jedna z nich będzie miała dach płaski, druga - dwuspadowy, co sprawia że architektonicznie będzie się on wyróżniał z otaczającej zabudowy, a dodatkowo dostępne w nim będą lokale o różnych przestrzeniach.

Pod budynkiem zaprojektowana została podziemna hala garażowa, która windą połączona będzie z pozostałymi piętrami. Prywatność i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnią monitoring i ogrodzenie posesji.

Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (3)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.