Inwestycje w Trójmieście

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Przymorze
miejsce:
ul. Piastowska 46 Mapka
deweloper:
Trójmiejskie Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k.
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
45 do 110 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od III kw. 2016 r. do IV kw. 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Lokalizacja inwestycji w rozwiniętej dzielnicy zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: edukacyjnej, kulturalnej, usługowo – handlowej oraz rekreacyjno – sportowej. Blisko jest stąd na plażę w Jelitkowie, do Parku Oliwskiego jak i oliwskich lasów.

Z miejsca gdzie powstaje inwestycja dojść można do dwóch różnych linii tramwajowych oraz na dworzec kolejowy, gdzie kursuje także pociąg SKM. Nieopodal miejsca, gdzie powstaje budynek znajduje się także przystanek autobusowy.

Inwestycja powstała w spokojnej okolicy, bardzo blisko historycznej Oliwy, dominuje tu kameralna zabudowa mieszkaniowa. W czterokondygnacyjnym budynku powstało zaledwie 18 apartamentów. Zrealizowany został także lokal usługowy na parterze oraz podziemna hala garażowa. Do mieszkań przynależą ogródki, balkony lub przestronne tarasy.

Budynek architekturą wpisuje się w otaczającą historyczną i kameralną zabudowę dzielnicy. Na terenie posesji stworzony został zielony teren z małą architekturą ogrodową dostępny dla wszystkich mieszkańców. Dodatkową atrakcją jest sala fitness umiejscowiona w podziemnej kondygnacji.

Projekt powstał w pracowni Ako Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij