• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Piastowska 46

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2016 r. do IV kw. 2017 r. zakończona
metraż
45 do 110 m2
sprzedaż
zakończona 

Opis inwestycji

Lokalizacja inwestycji w rozwiniętej dzielnicy zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: edukacyjnej, kulturalnej, usługowo – handlowej oraz rekreacyjno – sportowej. Blisko jest stąd na plażę w Jelitkowie, do Parku Oliwskiego jak i oliwskich lasów.

Z miejsca gdzie powstaje inwestycja dojść można do dwóch różnych linii tramwajowych oraz na dworzec kolejowy, gdzie kursuje także pociąg SKM. Nieopodal miejsca, gdzie powstaje budynek znajduje się także przystanek autobusowy.

Inwestycja powstała w spokojnej okolicy, bardzo blisko historycznej Oliwy, dominuje tu kameralna zabudowa mieszkaniowa. W czterokondygnacyjnym budynku powstało zaledwie 18 apartamentów. Zrealizowany został także lokal usługowy na parterze oraz podziemna hala garażowa. Do mieszkań przynależą ogródki, balkony lub przestronne tarasy.

Budynek architekturą wpisuje się w otaczającą historyczną i kameralną zabudowę dzielnicy. Na terenie posesji stworzony został zielony teren z małą architekturą ogrodową dostępny dla wszystkich mieszkańców. Dodatkową atrakcją jest sala fitness umiejscowiona w podziemnej kondygnacji.

Projekt powstał w pracowni Ako Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Trójmiejskie Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k.

Nasza Inwestycja Piastowska 46 to kameralny budynek apartamentowy z jednym lokalem usługowym w parterze oraz podziemną halą garażową zlokalizowany w reprezentacyjnej dzielnicy Gdańsk - Oliwa.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi