• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Planeta 6

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
zakończona
sprzedaż
zakończona 

Opis inwestycji

Budynki Planety powstają systematycznie na gdańskiej Osowie od 2004 roku. Wyróżnia je kameralny i przyjazny charakter zabudowy oraz dbałość o detale architektoniczne.

Planeta znajduje się na obrzeżu dużej dzielnicy, na jaką wyrosła Osowa. Dzięki sąsiedztwu obwodnicy zaletą lokalizacji jest dobre skomunikowanie ze wszystkimi częściami Trójmiasta.
Niedaleko stąd także do gimnazjum, kościoła, małych sklepów, punktów usługowych. Tuż za obwodnicą znajduje się duża galeria handlowa.

Kompleks tworzą jednorodzinne domki w zabudowie bliźniaczej z użytkowymi poddaszami. Budynki są ogrodzone, teren przed domem został zagospodarowany. Wykusze, zastosowane na elewacjach naturalne materiały, odpowiednio dobrana kolorystyka oraz okna z podziałami sprawiają, że Planeta zamienia się przyjazne mieszkańcom, podmiejskie osiedle.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Architekton sp. z o.o.

DOMY W GDAŃSKU OSOWEJ
Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem i miejscem postojowym. Powierzchnia 115m2. W pięknym kameralnym zakątku, cisza i spokój to atuty.
Blisko gimnazjum, 2 przedszkola, sklep spożywczy i inne.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi