• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Platynowa Park

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od II kw. 2022 r. do IV kw. 2023 r. zakończona
metraż
41 do 58.6 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Platynowa Park powstała w dobrze skomunikowanej dzielnicy, z łatwym dojazdem zarówno do śródmieścia Gdańska, jak i obwodnicy Trójmiasta. W przyszłości nieopodal osiedla znaleźć ma się przystanek linii kolejowej PKM Południe.

Najbliższe sąsiedztwo dysponuje jednocześnie pełną infrastrukturą w postaci szkół, przedszkoli, sklepów, punktów usługowych czy przychodni. Z kolei bliskość zieleni, terenów rekreacyjnych oraz zrewitalizowanego, zabytkowego Parku Oruńskiego to kolejna, niekwestionowana zaleta tej lokalizacji.

Samo osiedle to kameralny zespół dwóch czterokondygnacyjnych budynków z 48 mieszkaniami dwu- i trzypokojowymi. Do każdego mieszkania usytuowanego na piętrze przylega przestronny balkon, a lokale parterowe wyposażone są w ogródki. Pod budynkami powstały hale garażowe, część powstałych tam miejsc parkingowych wyposażona jest w gniazda do ładowania samochodów elektrycznych. Wokół budynków powstały także miejsca naziemne.

Na terenie osiedla zaplanowano strefę relaksu wyposażoną w altanę dostępną dla mieszkańców oraz plac zabaw, które mają wspierać sąsiedzką integrację. Przewidziano także rozwiązania proekologiczne: łąkę kwietną, karmniki dla ptaków, ogrody deszczowe z roślinami hydrofitowymi. Mieszkańcy korzystać będą także z parkingów rowerowych oraz punktów serwisowania rowerów i hulajnóg.

Mieszkania na tym osiedlu zostały wykończone pod klucz w trzech różnych wariantach stylistycznych: skandynawskim (Scandi), japońskim (Japandi) i nowoczesnym (Modern). Dodatkowo w ofercie są także trzy poziomy standardu wykończenia, różniące się zastosowanymi materiałami.

Za projektem architektonicznym inwestycji stoi biuro K&M Design, a za wystrój wnętrz odpowiedzialne jest biuro projektowe Design Anatomy.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Olivia Home
Olivia Home
Polityka prywatności

Artykuły

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Mocno odradzam

    Radzę dobrze zapoznać się ze spedyfikacją techniczną budynków i mieszkań, a następnie udać się do innego dewelopera.

    • 3 7

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Olivia Home

Dni Otwarte Olivia Home! Zapraszamy na Dni Otwarte do nowego biura sprzedaży!
rozwiń
690-000-024

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja