• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Platynowa Park

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od II kw. 2022 r. do II kw. 2023 r. w budowie
metraż
41 do 58.6 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Platynowa Park powstaje w dobrze skomunikowanej dzielnicy, z łatwym dojazdem zarówno do śródmieścia Gdańska, jak i Obwodnicy Trójmiasta. W przyszłości nieopodal osiedla znaleźć ma się przystanek linii kolejowej PKM Południe.

Najbliższe sąsiedztwo dysponuje jednocześnie pełną infrastrukturą w postaci szkół, przedszkoli, sklepów, punktów usługowych czy przychodni. Z kolei bliskość zieleni, terenów rekreacyjnych oraz zrewitalizowanego, zabytkowego Parku Oruńskiego to kolejna, niekwestionowana zaleta tej lokalizacji.

Samo osiedle to kameralny zespół dwóch czterokondygnacyjnych budynków z 48 mieszkaniami dwu- i trzypokojowymi. Do każdego mieszkania usytuowanego na piętrze przylegać będzie przestronny balkon, a lokale parterowe wyposażone będą w ogródki. Pod budynkami powstaną hale garażowe, część powstałych tam miejsc parkingowych wyposażona będzie w gniazda do ładowania samochodów elektrycznych. Wokół budynków powstaną także miejsca naziemne.

Na terenie osiedla zaplanowano strefę relaksu wyposażoną w altanę dostępną dla mieszkańców oraz plac zabaw, które mają wspierać sąsiedzką integrację. Przewidziano także rozwiązania proekologiczne: łąkę kwietną, karmniki dla ptaków, ogrody deszczowe z roślinami hydrofitowymi. Mieszkańcy korzystać będą także z parkingów rowerowych oraz punktów serwisowania rowerów i hulajnóg.

Mieszania na tym osiedlu zostaną wykończone pod klucz. Lokale dostępne będą w trzech różnych wariantach stylistycznych: skandynawskim (Scandi), japońskim (Japandi) i nowoczesnym (Modern). Dodatkowo w ofercie znajdą się także trzy poziomy standardu wykończenia, różniące się zastosowanymi materiałami.

Za projektem architektonicznym inwestycji stoi biuro K&M Design, a za wystrój wnętrz odpowiedzialne jest biuro projektowe Design Anatomy.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Olivia Home
Olivia Home
Polityka prywatności

Artykuły

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Olivia Home

Dni Otwarte Olivia Home!
Zapraszamy na Dni Otwarte do nowego biura sprzedaży!
rozwiń

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi