• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Poema Park

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa, wielorodzinna
realizacja
do 2023 r. w budowie
metraż
59.3 do 119.1 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje blisko Kowal, co dla przyszłych mieszkańców oznacza łatwy dostęp do znacznie szerszej infrastruktury niż tylko ta istniejąca w samym Bąkowie. Tu znajduje się przedszkole, sklepy, punkty usługowe.

Ważnym atutem lokalizacji jest zielone otoczenie - przyszli mieszkańcy blisko będą mieli do lasu, na Bursztynową Górę oraz do kilku okolicznych jezior.

Możliwość szybkiego wyjazdu na obwodnicę trójmiejską zapewnia łatwą komunikację ze wszystkimi częściami aglomeracji oraz ułatwiony dojazd do autostrady A1 oraz dróg S7 w kierunku Warszawy i S6 w kierunku Szczecina.

Poema Park składać się będzie z 18 mieszkań (także dwupoziomowych) i 17 trzykondygnacyjnych domów (najwyższa kondygnacja to poddasze). Unikatowy projekt przewiduje połączenie w jednym ciągu zabudowy domów zwieńczonych dachami spadzistymi i zabudowy wielorodzinnej pod dachem płaskim.

Do każdego lokalu przylegać będzie ogród lub balkon. W przypadku domów parkowanie możliwe będzie w garażach znajdujących się w bryle domu oraz na podjeździe. Do lokali mieszkaniowych przynależą miejsca postojowe przed budynkiem.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Novo 30

Novo 30

Litus Invest Sp. z o.o.

Gdańsk Jasień, ul. Leszczynowa Mapa

62 do 76 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.