• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Poema Park

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa, wielorodzinna
realizacja
do 2023 r. zakończona
metraż
59.3 do 119.1 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje blisko Kowal, co dla przyszłych mieszkańców oznacza łatwy dostęp do znacznie szerszej infrastruktury niż tylko ta istniejąca w samym Bąkowie. Tu znajduje się przedszkole, sklepy, punkty usługowe.

Ważnym atutem lokalizacji jest zielone otoczenie - przyszli mieszkańcy blisko będą mieli do lasu, na Bursztynową Górę oraz do kilku okolicznych jezior.

Możliwość szybkiego wyjazdu na obwodnicę trójmiejską zapewnia łatwą komunikację ze wszystkimi częściami aglomeracji oraz ułatwiony dojazd do autostrady A1 oraz dróg S7 w kierunku Warszawy i S6 w kierunku Szczecina.

Poema Park składać się będzie z 18 mieszkań (także dwupoziomowych) i 17 trzykondygnacyjnych domów (najwyższa kondygnacja to poddasze). Unikatowy projekt przewiduje połączenie w jednym ciągu zabudowy domów zwieńczonych dachami spadzistymi i zabudowy wielorodzinnej pod dachem płaskim.

Do każdego lokalu przylegać będzie ogród lub balkon. W przypadku domów parkowanie możliwe będzie w garażach znajdujących się w bryle domu oraz na podjeździe. Do lokali mieszkaniowych przynależą miejsca postojowe przed budynkiem.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Opinie 1 zablokowana

Deweloper

Litus Invest Sp. z o.o. Sp. K. od 2006 roku realizuje projekty nowoczesnego budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Deweloper stawia na precyzję i niezawodność, tworząc nową jakość w branży nieruchomości. Współpracuje z najwyższej klasy ...
rozwiń

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte