• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Polana Kampinoska. Kameralne osiedle blisko centrum Gdańska

20 maja 2024, godz. 09:00 
 • Zamieszkanie na niewielkim osiedlu oznacza życie w ciszy i w przyjaznej, sąsiedzkiej atmosferze.
 • Zamieszkanie na niewielkim osiedlu oznacza życie w ciszy i w przyjaznej, sąsiedzkiej atmosferze.
 • Zamieszkanie na niewielkim osiedlu oznacza życie w ciszy i w przyjaznej, sąsiedzkiej atmosferze.
 • Zamieszkanie na niewielkim osiedlu oznacza życie w ciszy i w przyjaznej, sąsiedzkiej atmosferze.
 • Zamieszkanie na niewielkim osiedlu oznacza życie w ciszy i w przyjaznej, sąsiedzkiej atmosferze.
 • Zamieszkanie na niewielkim osiedlu oznacza życie w ciszy i w przyjaznej, sąsiedzkiej atmosferze.

Jakość codziennego życia to nie tylko wystarczająco duża kuchnia i osobny pokój dla każdego członka rodziny. To także widok na zieleń za oknem, przyjazne otoczenie budynku, miłe sąsiedzkie relacje, możliwość kontaktu z naturą nieopodal miejsca zamieszkania. Wszystko to znaleźć można na osiedlu Polana Kampinoska, które gdański deweloper Domesta realizuje na ŁostowicachMapka. Mieszkania do odbioru gotowe tu będą w maju 2025 roku, a ich ceny zaczynają się już od 499 tys. zł.Polana Kampinoska powstaje w rozwiniętej pod względem infrastrukturalnym i komunikacyjnym części Gdańska. Jednocześnie w otoczeniu osiedla nie brakuje zieleni i przestrzeni. Wkomponowane w takie miejsce osiedle zaplanowane zostało jako kameralna enklawa, gdzie szereg rozwiązań sprzyjać ma budowaniu komfortu codziennego życia i przyjaznej atmosfery sąsiedzkiej wspólnoty.

Więcej informacji o osiedlu Polana KampinoskaPolana Kampinoska docelowo składała się będzie zaledwie z siedmiu niewielkich budynków, w których w sumie powstanie 87 mieszkań.

- Takie kameralne projekty złożone z budynków wielorodzinnych to rzadkość jeśli chodzi o nowe mieszkania w Gdańsku, dlatego nasza oferta kurczy się w bardzo szybkim tempie. Do wyboru zostało ostatnie 20 lokali w układzie od dwóch do czterech pokoi - mówi Marta Apanowicz, dyrektor marketingu i sprzedaży w Domeście.

Budowa Polany Kampinoskiej maj 2024. Widoczne są już wszystkie budynki osiedla.


Polana Kampinoska - miejsce do życia, nie tylko mieszkanie- Od zakupu działki, przez tworzenie wizji i projektu każdego osiedla, aż etap jego realizacji i przekazania kluczy do mieszkań przed oczami mamy przyszłych mieszkańców osiedla: aktywnych singli, pary, rodziny z dziećmi czy seniorów, którzy tu zamieszkają - opowiada Paulina Hirsz, specjalista ds. aranżacji i marketingu w Domeście. - Mamy pełną świadomość, że wprowadzone przez nas rozwiązania będą miały wpływ na codzienne poczucie komfortu i zadowolenie z życia tych osób. Dlatego tak duży nacisk kładziemy nie tylko na projektowanie wygodnych mieszkań, ale także wartościowych przestrzeni wspólnych.
W przypadku Polany Kampinoskiej odpowiedzialne podejście Domesty do budowania komfortu życia swoich klientów przejawiać się będzie nie tylko wysokiej jakości terenami zielonymi, które zakomponowane zostaną pomiędzy budynkami. Powstanie tu także siłownia na świeżym powietrzu, plac zabaw z atrakcjami dla dzieci w każdym wieku, elementy osiedlowej infrastruktury rowerowej, które mają ułatwić codzienne korzystanie z jednośladów (także elektrycznych).

 • Wewnętrzna siłownia to miejsce, gdzie nie tylko będzie można realizować indywidualny program treningowy, ale też np. zorganizować wspólne zajęcia jogi.
 • Wewnętrzna siłownia to miejsce, gdzie nie tylko będzie można realizować indywidualny program treningowy, ale też np. zorganizować wspólne zajęcia jogi.
 • Wewnętrzna siłownia to miejsce, gdzie nie tylko będzie można realizować indywidualny program treningowy, ale też np. zorganizować wspólne zajęcia jogi.
W zimie oraz w chłodne i deszczowe dni mieszkańcy korzystać będą mogli z kolei z siłowni wewnętrznej, która urządzona zostanie w jednym z pomieszczeń osiedla.

Wykończenie klatek schodowych i przestrzeni wspólnych materiałami wysokiej jakości i dekoracjami nawiązującymi do zielonego otoczenia osiedla sprawią, że powrót do domu codziennie będzie prawdziwą przyjemnością.

Polana Kampinoska. Ostatnie 20 mieszkań w ofercieOczywiście także same mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o przyszłych mieszkańcach. Wnętrza dają duże możliwości aranżacji - przy ich urządzaniu możliwe jest zachowanie przestronności i znalezienie miejsca na realizację pasji czy na przykład wyeksponowanie ukochanych mebli.

Dodatkową przestrzeń życiową zapewniają tu przydomowe ogródki oraz przestronne balkony o powierzchni nawet 13,4 m kw.

Zobacz rzuty i ceny mieszkań na osiedlu Polana KampinoskaOsoby zainteresowane zamieszkaniem na osiedlu Polana Kampinoska powinny się pospieszyć, bo w ofercie zostało ostatnie 20 mieszkań położonych w budynkach A,B,C oraz D.

- Mieszkania wybierać można w dwóch rodzajach budynków: trzypiętrowych, gdzie każde mieszkanie jest narożne, a na jednym piętrze znajdują się tylko cztery mieszkania albo super kameralnych budynkach jednopiętrowych, gdzie są tylko dwa większe mieszkania na kondygnacji, czyli tylko cztery lokale w całym budynku - zachęca do zapoznania się z ofertą Marta Apanowicz.
W wyższych budynkach dostępne są lokale dwupokojowe o powierzchni od 42,17 do 42,67 m kw. oraz trzypokojowe od 54,52 do 59,20 m kw., w niższych mieszkania czteropokojowe o powierzchni od 78,82 do 94 m kw.

Ceny mieszkań z terminem odbioru na maj 2025 roku zaczynają się już od 499 000 zł.

Szczegółową ofertę poznasz w biurze sprzedaży na osiedlu Havlove
ul. Dąbrówki 102, lokal 1Mapka, Gdańsk
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
tel. 58 670 45 16

Informacje o ofercie uzyskasz także w innych biurach sprzedaży Domesty


Polana Kampinoska. Niedaleko centrum, ale w ciszyOsiedle łączy w sobie komfort mieszkania w mieście z możliwością życia z dala od miejskiego zgiełku. Na Łostowicach dostępne są większe i mniejsze sklepy, pizzerie, restauracje, apteki, gabinety lekarskie. Rodziny z dziećmi w okolicy do dyspozycji mają jednostki edukacyjne każdego szczebla, w tym nową Morską Szkołę Podstawową nr 2 oraz liczne przedszkola i żłobki.

Polana Kampinoska to także nowe mieszkania w Gdańsku położone blisko terenów zielonych, w tym parku Oruńskiego. Przyszłym mieszkańcom nie zabraknie zatem miejsca do jazdy na rowerze, biegania, spacerowania, wspólnych ulubionych aktywności, tym bardziej że w okolicy znajdują się urządzone tereny zielone z boiskami, placami zabaw, ścieżkami dla rolkarzy.

Zobacz plan 3D osiedla Polana KampinoskaZ ulicy Kampinoskiej już teraz łatwo dojechać można do centrum oraz wyjechać na obwodnicę. Osobom, które poruszają się komunikacją szczególnie przydatna będzie piesza odległość od pętli Łostowice-Świętokrzyska, która jest najważniejszym w tej części miasta węzłem przesiadkowym.

Dodatkowo rozwój infrastruktury drogowej w okolicy, w tym nowy etap ulicy Nowej Świętokrzyskiej z połączeniem do planowanej inwestycji kolejowej PKM - Gdańsk Południe, ułatwi dostęp do osiedla.

 • Budowa osiedla jest zaawansowana. Już teraz widoczny jest docelowy układ budynków osiedla.
 • Klatki schodowe i części wspólne wykończone na wysokim poziomie zapewnią codzienną przyjemność powrotu do domu.
 • Decydując się na zakup mieszkania na Polanie Kampinoskiej wejść można na budowę by ocenić przestronność lokalu.

Domesta - o deweloperze


Domesta to deweloper z ponad 32-letnim doświadczeniem na rynku trójmiejskim. Trzy dekady uczestnictwa w kształtowaniu urbanistycznej tkanki Gdańska, zaowocowały realizacją ponad 100 budynków mieszkalnych, lokali usługowych oraz przeszło 5000 m kw. powierzchni biurowej.

Podwyższony standard wykończenia mieszkań, realizacja wszystkich inwestycji zgodnie z harmonogramem prac oraz autorski program Gwarancja Plus sprawiły, że spółka uzyskała tytuł Rzetelny Deweloper.

Nadrzędnym celem Domesty jest zapewnienie mieszkańcom Trójmiasta komfortowej przestrzeni do życia. W projektach duży nacisk kładziony jest na najistotniejsze dla przyszłych mieszkańców kwestie: dogodną lokalizację i dojazd, rekreacyjne przestrzenie wspólne, a także ponadczasowy design.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Reklama

Statystyki

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33950 zł/m2
Gdynia Orłowo
24050 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23500 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
22200 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
20900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
30350 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20450 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16750 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16500 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
15800 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane