• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Południe Vita

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2023 r. planowana
metraż
26.2 do 100.8 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w spokojnej, położonej z dala od śródmiejskiego zgiełku lokalizacji. Niewielka odległość i łatwy dojazd do obwodnicy pozwala sprawnie dotrzeć do wszystkich części Trójmiasta oraz w kierunku drogi ekspresowej S7. Dla osób niezmotoryzowanych dostępna jest komunikacja miejska – w odległości kilku minut od inwestycji znajdują się liczne przystanki autobusowe. Dodatkowym usprawnieniem będzie także planowany nowy odcinek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej, której linia docierać będzie do południowych dzielnic Gdańska.

W okolicy powstającego osiedla dostępna jest infrastruktura handlowa, usługowa czy edukacyjna. Są tu także tereny, gdzie można aktywnie spędzać czas, m.in. Park Oruński, Park Ferberów czy Gaj Ojców. W otoczeniu stale rozbudowującej się dzielnicy nie brakuje także naturalnych terenów, a wycieczka w kierunku kaszubskich lasów i jezior zajmuje tyle samo czasu co dojazd do śródmieścia Gdańska.

Południe Vita będzie powstającym w etapach osiedlem czterokondygnacyjnych budynków z windami. Pod nimi powstaną hale garażowe. Na terenie osiedla przewidziane zostały także miejsca postojowe naziemne. Przestrzenie pomiędzy budynkami zagospodarowane zostaną specjalnie zaprojektowaną zielenią oraz ogrodami deszczowymi. Powstaną tu także place zabaw.

W pierwszym etapie powstaną tu trzy budynki ze 111 mieszkaniami o powierzchni od 26 do 101 m kw. W zależności od kondygnacji będą one miały własne balkony, antresole lub tarasy z ogródkami. Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli także komórki lokatorskie oraz stojaki rowerowe rozmieszczone pomiędzy budynkami.

Projekt architektoniczny został opracowany przez pracownię K&L SMART DESIGN.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Develia S.A.
Develia S.A.
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.