wróć do listy

Port Tuchom

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do IV kw. 2021 r. w budowie
metraż
125 do 163 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Port Tuchom powstaje w okolicy, w której nie brakuje terenów zielonych i jezior, w tym najbliżej inwestycji znajduje się Jezioro Tuchomskie. Nie zabraknie tu terenów dla osób, które chcą odpoczywać w ciszy i lubią prowadzić aktywny tryb życia. Jednocześnie położenie miejscowości niedaleko trasy łączącej Gdańsk i Gdynię zapewnia swobodny dojazd w każde miejsce aglomeracji.

W ramach inwestycji powstanie w sumie 12 dwukondygnacyjnych lokali w zabudowie bliźniaczej. Będą one miały powierzchnię 125 lub 163 m kw. Do każdego z nich przylegał będzie zlokalizowany od strony południowej ogród z drewnianym tarasem. Drewniane elementy wykorzystane zostaną także na elewacji budynków, dzięki czemu będą one dobrze komponować się z naturalnym otoczeniem.

Każdy lokal ma garaż wewnętrzny oraz dodatkowe miejsce do zaparkowania auta przed budynkiem. Obok każdego budynku znajdą się także dodatkowe, zadaszone miejsca na samochód połączone z drewnianym gankiem przed domem.

Na terenie osiedla przewidziano ogólnodostępne, sprzyjające relaksowi tereny do rekreacji, w tym stoły do tenisa stołowego oraz kosze do gdy w koszykówkę.

Osiedle będzie odgrodzone, dojeżdża się do niego asfaltową drogą.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Opinie (2) 1 zablokowana

  • Profesjonalny zakup w przyjacielskiej atmosferze (1)

    Dokonaliśmy rezerwacji w tej inwestycji do czego przekonała nas doskonała lokalizacja (wiejskie otoczenie doskonale skomunikowane z Trójmiastem) oraz świetnie przygotowani do rozmowy z klientem Państwo w biurze sprzedaży. Osiedle zaprojektowane w bardzo oryginalny sposób, wielkość i układ domu dostosowana do naszych potrzeb, bardzo atrakcyjna cena. Nie możemy się doczekać by już tam zamieszkać :)

    • 1 22

    • Zapewnie nie mogliście się również doczekać zapłaty za reklamę...

      • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper