Inwestycje w Trójmieście

Semeko

Porto Bianco I i II

Rumia

miejscowość:
Rumia
miejsce:
ul. Jeziorna/Kosynierów Mapka
deweloper:
Semeko
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
31 do 65.5 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do IV kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle powstaje na obszarze 1,7 ha w rozbudowywanej intensywnie części Rumi. W najbliższym otoczeniu osiedla znajduje się centrum handlowe, a w niewielkiej odległości również kino, centrum fitness oraz wiele punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych. W sąsiedniej Redzie, za sprawą tego samego dewelopera, powstało także centrum zabaw i park wodny Aquasfera.

Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd samochodem w kierunku Trójmiasta jak i Półwyspu Helskiego czy Szczecina. W zaledwie kilkanaście minut można stąd dostać się samochodem do nadmorskich miejscowości - Rewy oraz Mechelinek.

Wokół powstającego osiedla znajdują się zagospodarowane i niezagospodarowane tereny zielone – idealne dla miłośników jazdy na rowerze, biegania, maszerowania z kijami nordic walking, jazdy na rolkach lub spacerów ze śpiewem ptaków w tle.

Dla najmłodszych na terenie osiedla zaplanowano plac zabaw z dala od ciągu samochodowego.

Pierwszy - zrealizowany i sprzedany - etap inwestycji powstał w pewnym oddaleniu od ulicy Kosynierów, przy ul. Jeziornej zobacz na mapie Gdyni. Składa się on z ośmiu pięciopiętrowych, niepodpiwniczonych budynków, w których powstało 208 mieszkań. W jednym z nich zaplanowano lokale usługowe. W części parterowej znajdują się garaże indywidualne, dla chętnych również komórki lokatorskie.

Porto Bianco II powstaje od strony ulicy Kosynierów zobacz na mapie Gdyni. Realizacja podzielona jest na dwa etapy - najpierw zbudowanych zostanie pięć budynków, w drugim etapie jeszcze dwa.

Każdy z budynków ma jedną klatkę schodową z windą. W budynkach znajdą się mieszkania od jednego do czterech pokoi. Wszystkie mają balkony. Na kondygnacji parterowej od strony południowej i zachodniej architekci zaprojektowali ogródki.

Lekkości dodają budynkom liczne przeszklenia oraz zastosowane szklane balustrady. Prosty dach zachęcił architektów do zaprojektowania na nim zielonego patio.

Projekt inwestycji powstał w pracowni dewelopera.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij