• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Porto Mare

Mechelinki, ul. Zatokowa

Kontakt
wróć do listy

Porto Mare

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do I kw. 2023 r. zakończona
metraż
42 do 82 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper
lokalizacja
Mechelinki, ul. Zatokowa

Opis inwestycji

Dzięki położeniu w nadmorskiej, wypoczynkowej miejscowości mieszkańcy osiedla, którzy preferują aktywność fizyczną, znajdą dla siebie idealne trasy rowerowe, mogą spędzić czas, uprawiając sporty wodne, wybrać się na wycieczkę po pięknych klifach lub pojeździć konno.

W okolicy są restauracje z daniami rybnymi oraz targ, gdzie kupić można świeżą rybę prosto z kutra. Do gdyńskiego śródmieścia dojechać można stąd w kilkanaście minut.

Inwestycja zaprojektowana została w nawiązaniu do nadmorskiej lokalizacji. Niewielkie budynki z białymi elewacjami uzupełnionymi drewnianymi elementami wpisują osiedle w naturalne otoczenie i nastrój nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej. Zarówno elewacje, jak i otoczenie budynków "ubrane zostaną" w specjalnie zaprojektowane zielone nasadzenia.

W ramach inwestycji w 20 kameralnych trzykondygnacyjnych budynkach powstanie w sumie sto apartamentów. Lokale na parterach będą miały dostęp do prywatnych, obszernych ogródków. Do lokali na piętrze prowadzić będą zewnętrzne wejścia. Mieszkania te będą miały antresole pod skosami.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Studio Kwadrat.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: DS Development
DS Development
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

DS DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp. K. jest polską spółką deweloperską, która prowadzi swoją działalność od 2011 r. Oferujemy Klientom wysokiej jakości mieszkania, domy oraz apartamenty zlokalizowane w nadmorskich miejscowościach sąsiadujących z Gdynią.
rozwiń
58 679-29-59

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi