• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Porto

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od IV kw. 2020 r. do IV kw. 2023 r. w budowie
metraż
26 do 132 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje blisko plaży w Brzeźnie oraz brzeźnieńskiego parku, a także terenu rekreacyjnego przy wejściu do gdańskiego portu. Jednocześnie szybko można stąd dojechać do centrum Gdańska - zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską. Dostępność kompleksowej infrastruktury osiedlowej (edukacyjnej, handlowej, zdrowotnej, usługowej) zapewnia bezpośrednie sąsiedztwo aż trzech dzielnic: Brzeźna, Nowego Portu oraz Letnicy.

W sumie w ramach nowego osiedla na działce o powierzchni około 5 hektarów powstanie 16 sześciokondygnacyjnych budynków o minimalistycznych bryłach. Ma się w nich znaleźć ok. 1200 lokali z wygodnymi tarasami, także dachowymi.

Teren osiedla wypełniony zostanie zielenią, przestrzeń osiedla wolna będzie od ruchu kołowego - wjazdy do garaży podziemnych będą się znajdowały na obrzeżach zabudowy. Zaprojektowano tu ogrody deszczowe oraz miejsca przygotowane do wypoczynku i zabawy na świeżym powietrzu. W parterach budynków powstaną sklepy, lokale usługowe, miejsca do spotkań z przyjaciółmi czy restauracje po to, by osiedle było wygodnym miejscem do życia, a nie tylko mieszkania. Lobby z portierem będzie dodawało prestiżu oraz ułatwiało codzienne życie.

Osiedle będzie powstawało etapami, w pierwszym z nich powstaną dwa budynki ze 146 apartamentami o metrażach od 26,5 do 112 m kw. i układzie od jednego do czterech pokoi. Będą one gotowe do III kwartału 2021 roku.
W drugim etapie, który do sprzedaży wprowadzony został w październiku 2021 roku i zakończony ma być w IV kwartale 2023 roku, dostępne są 82 lokale o powierzchni do 29 do 100 m kw. Mieszkańcy najwyższych kondygnacji do dyspozycji będą mieli tarasy dachowe o powierzchni nawet 86 m kw.

Komfort i oszczędności przyszłym mieszkańcom zapewnić ma technologia Smart House by Keemple, która umożliwia zdalne sterowanie oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi oraz systemem bezpieczeństwa w mieszkaniu.

Projekt inwestycji powstał w pracowni B1 Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

75.04 m2
4
949 000 zł
41.43 m2
2
592 449 zł
31.21 m2
1
496 000 zł
60.92 m2
3
791 960 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Robyg
Robyg
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Vista

Vista

4 ogłoszenia

Vista

4 ogłoszenia

Robyg

Gdańsk Morena, ul. Bulońska Mapa

27 do 109 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Wiśniowa Aleja

Wiśniowa Aleja

4 ogłoszenia

Wiśniowa Aleja

4 ogłoszenia

Robyg

Gdańsk Ujeścisko, ul. Czereśniowa Mapa

27 do 85 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Szumilas

Szumilas

4 ogłoszenia

Szumilas

4 ogłoszenia

Robyg

Kowale, ul. Magazynowa Mapa

33 do 69.5 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Młode Stogi

Młode Stogi

Robyg

Gdańsk Stogi, ul. Skiby Mapa

29 do 70.8 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Więcej

Więcej

Robyg

Gdańsk Łostowice, ul. Ofiar Grudnia '70 Mapa

25.8 do 69.3 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja

Artykuły

Opinie (7) 1 zablokowana

 • fc porto

  Ceny kosomossss

  • 14 0

 • przestrzeń osiedla wolna będzie od ruchu kołowego - to nie prawda , przez osiedle bedzie przebiegac nowa wyzwolenia

  i maja tamtedy jezdzic TIRy zamist ul. Wyzwolenia. Deweloper mija sie z prawda i oszukuje przyszlych kupujacych. Codziennie beda przez srodek osiedla jezdzic setki TIROW z portu.

  • 12 0

 • Nowy Nowy Port

  Najbardziej na nową Wyzwolenia czekają mieszkańcy bloków przy ul.Wyzwolenia,aby ciężki transport portowy został zabrany z ich ulicy. Z wielkim smogiem i hałasem męczą się od ponad 40 lat.Tiry i ciężarówy mają pojechać tą nową ulicą.Tylko kiedy?

  • 4 0

 • Niesamowite...

  Wciąż zastanawiam się jak to jest możliwe, że deweloper sprzedaje mieszkania w tej inwestycji w tak irracjonalnych cenach, nie wspominając słowem o Nowej Letnickiej, Nowej Wyzwolenia, setkach tirów dziennie przejeżdżających przez sam środek osiedla, o torach kolejowych po których jeżdżą pociągi towarowe do portu w odległości 15m od elewacji budynku! O tym, że w przyszłości co 10min będzie śmigać tędy niezwykle głośne skm! Ani słowa o uciążliwościach portowych! Za to chwali się zielenią i ogrodami deszczowymi, które akurat były wymogiem uzgodnienia projektu przez Gdańskie Wody, a nie ukłonem w stronę mieszkańców. Aroganccy sprzedawcy tłumaczą kosmiczne ceny wysoką jakością wykonania, która widocznie wzrasta z minuty na minutę, zanim zdążysz podpisać papiery rezerwacyjne. Te mieszkania nie są warte nawet połowy swojej ceny, a w zamian za grube miliony mieszkańcy dostają... Wystarczy spojrzeć na Letnicę i te piękne mieszkania, gdzie do każdego lokalu Robyg za każdym razem sprzedaje widok na morze! Nawet z parteru :) pozdrawiam

  • 11 2

 • Ja szanuję tego dewelopera za to że sprzedaje g#no w zlotym papierku za ceny z kosmosu.

  Konsekwentnie, każdą inwestycje, choćby nie wiem na jakim zad*piu stawiał to zawsze wmówi swoim klientom że doskonała komunikacja, świetne widoki i mnóstwo zieleni.
  Czy w biurach sprzedaży stosują hipnoze?

  • 1 0

 • mysle, ze bedzie nam sie tu swietnie mieszkalo :) nie moge sie doczekac odbioru kluczy

  • 1 1

 • warto teraz brać, są świetne stawki - just saying...

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.