• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Powiększ swoje mieszkanie dwukrotnie

14 czerwca 2024 
Opinie (23)

Mieszkanie to wyzwanie. Trójmiasto oferuje liczne inwestycje, ale ich ceny często przekraczają możliwości rodzin i startujących w dorosłość młodych. Można albo płacić krocie za małą kawalerkę w dużym mieście, albo zwiększyć komfort poza aglomeracją, mając jednocześnie szybki dojazd do centrum. 30 minut kolejką i bez korków czy zakorkowane miasto i majątek za najmniejszy metraż? Co byś wybrał?Świetna lokalizacja przy nadwiślańskich bulwarach to jeden z największych atutów tej inwestycji. Świetna lokalizacja przy nadwiślańskich bulwarach to jeden z największych atutów tej inwestycji.
Zakup własnego mieszkania w Trójmieście staje się coraz większym wyzwaniem finansowym. Dotyczy to zwłaszcza młodych rodzin, dla których kredytowanie większego mieszkania może być trudne, a także młodych singli, którzy niejednokrotnie nawet nie mają odpowiedniej zdolności kredytowej, by kupić własne lokum w Gdańsku czy Gdyni. Ceny nawet w oddalonych od centrum dzielnicach Gdańska potrafią dochodzić do 18 tys. zł za m kw. Gdzie zatem szukać alternatyw?

Warszawa ma swój "obwarzanek", Trójmiasto także poszerza listę miejscowości okalających, których skomunikowanie z Gdańskiem czy Gdynią pozwala być blisko centrum i cieszyć się jego ofertą kulturalną, kulinarną czy rozrywkową, a jednocześnie mieszkać w odległości 30/40 km poza miastem. Świetnym przykładem jest Tczew i zlokalizowana w nim inwestycja Kamienica Zamkowa, gdzie ceny mieszkań zaczynają się już od 5999 zł za m kw. To, w porównaniu z obecnymi cenami nieruchomości w oddalonych dzielnicach Trójmiasta, niezwykle korzystna oferta. Przy takich wartościach śmiało można myśleć o większym mieszkaniu czy nawet dwupoziomowym apartamencie w cenie... kawalerki w Gdańsku.

  • Poza mieszkaniami Kamienica Zamkowa oferuje także różnorodne lokale usługowe.
Mieszkańcy Gdańska i Gdyni, którzy do pracy w centrum miasta muszą dojeżdżać ponad godzinę mogą być zaskoczeni, jak blisko jest Tczew. Dzięki doskonałemu skomunikowaniu dojazd do centralnych części Trójmiasta z Tczewa jest szybki i wygodny. Do wyboru jest Autostrada A1, droga krajowa nr 91, a także zawsze dostępna i szybka kolej. Dodatkowo, gdy coraz więcej prac można wykonać zdalnie, z dowolnego miejsca na ziemi, bliskość siedziby firmy, w której pracujemy, coraz szybciej traci na znaczeniu. Zwłaszcza, że w Tczewie większość potrzebnych na co dzień usług mamy pod ręką - od przedszkoli czy szkół, przez galerie i zakłady opieki zdrowotnej, aż po aquapark i rozległe tereny rekreacyjne nad Wisłą.

Komfort, na który Cię staćW otoczeniu tej malowniczej przyrody znajduje się Kamienica Zamkowa - inwestycja, która przykuwa uwagę nowoczesnym, eleganckim, jednocześnie wpisującym się w okolicę, wykończeniem. Dobrze doświetlone oraz ustawne mieszkania mogą stać się dla przyszłych właścicieli spełnieniem marzeń o komforcie i wygodzie mieszkania.

  • Rozkład pomieszczeń na poddaszu w dwupoziomowym apartamencie.
  • Rozkład pomieszczeń na pierwszym poziomie dwupoziomowego apartamentu.
  • Rozkład pomieszczeń z tarasem w apartamencie jednopoziomowym.
Na poszukujących lokum czekają mieszkania w stanie deweloperskim od 37 do 139 m kw. Poza standardowymi dwu-, trzypokojowymi, w ofercie są także dwupoziomowe apartamenty. Dobrze przemyślany układ pomieszczeń, przestronne pokoje, duże, ustawne łazienki oraz panoramiczne okna sprawiają, że komfort mieszkania jest nieporównywalny do małych mieszkań.

Wszyscy, którzy marzą o domu, a obawiają się jego budowy, z pewnością mogą właśnie w takich aranżacjach poczuć się jak w domu, bez podejmowania ryzyka posiadania własnego wolnostojącego obiektu. Rodziny, które marzą o większym lokum, a w Trójmieście nie mogą sobie na nie pozwolić, właśnie tu mogą realizować swoje marzenia. Zobacz sam.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (23)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23550 zł/m2
Gdynia Orłowo
23350 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21100 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
21050 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
33300 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20500 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17200 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16000 zł/m2
Gdańsk Oliwa
16000 zł/m2
Gdańsk Przymorze
14950 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane