Inwestycje w Trójmieście

Moduł

Promienna Gdynia

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Witomino
miejsce:
ul. Promienna 4 Mapka
deweloper:
Moduł
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
34.3 do 54.3 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2020 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Lokalizacja zapewni mieszkańcom wygodę ze względu na położenie budynku w bliskiej odległości od głównych arterii komunikacyjnych oraz przystanków komunikacji miejskiej, co umożliwi szybki dojazd do centrum Gdyni, a także Sopotu, Gdańska czy lotniska.

Dobrze rozwinięta infrastruktura dzielnic zapewnia z kolei bliskość placówek edukacyjnych, opieki zdrowotnej, usług, marketów oraz mniejszych sklepów. Dodatkowo bezpośrednie sąsiedztwo ogólnodostępnych terenów rekreacyjnych zapewni możliwość aktywnego spędzania czasu we własnej dzielnicy - także na szlakach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zaczyna się na końcu ulicy przy której powstaje inwestycja.

Kameralny budynek będzie miał zaledwie dziewięć lokali, zaprojektowany został w duchu architektury gdyńskiego modernizmu. Kolorystyka piaskowca i elementów drewnianych na elewacji wpisuje się w otoczenie i nawiązuje do wykończenia części wspólnych.

Dla wygody mieszkańców w budynku powstanie także winda i hala garażowa. Właściciele parterów do dyspozycji będą mieli własne ogródki, a lokali na wyższych piętrach - balkony z przeszklonymi balustradami.

Projekt inwestycji powstał w pracowni projektowej dewelopera.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (1) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.