Inwestycje w Trójmieście

Morena Euro Complex Sp. z o.o.

Przystanek Morena

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Morena
dzielnica:
Morena
miejsce:
ul. Powstania Listopadowego
deweloper:
Morena Euro Complex Sp. z o.o.
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
32 do 101 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Przystanek Morena powstaje właśnie blisko naturalnych terenów zielonych i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jednocześnie lokalizacja w strukturze rozwiniętej dzielnicy zapewni swobodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej (szkół, przedszkoli, żłobków, opieki zdrowotnej, sklepów różnej wielkości i punktów usługowych) oraz komunikacji zbiorowej - przystanków autobusowych, tramwajowych, Pomorskiej Kolei Metropolitarnej. Łatwy dojazd do trójmiejskiej obwodnicy zapewni z kolei ulica Nowa Bulońska.

Przystanek Morena to pięciokondygnacyjny budynek z zagospodarowaniem terenu i przestrzennymi tarasami, loggiami oraz ogródkami przy mieszkaniach na parterze. Powstanie tu 35 lokali mieszkalnych w układzie dwu-, trzy- i czteropokojowym. Część mieszkań posiada wyodrębnione kuchnie oraz po dwie łazienki na lokal. Okna w salonach będą do samej podłogi.

Pod budynkiem powstanie dwukondygnacyjny parking podziemny połączony z windą. Możliwe tu będzie ładowanie samochodów elektrycznych. W części garażu powstaną platformy garażowe. W sumie w budynku będą 42 miejsca postojowe oraz 30 komórek lokatorskich o powierzchni do 9 m kw.

Poczucie komfortu zamieszkania w budynku podnosiło będzie eleganckie, obszerne lobby z sofami i biblioteczką. Na parterze zaprojektowane zostało także pomieszczenie na wózki i rowery. Teren wokół budynku zagospodarowany zostanie specjalnie zaprojektowaną zielenią.

Sprzedaż mieszkań w inwestycji prowadzi Mr Dom.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (17)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.