• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Ranking 2022: najlepsze firmy sprzątające w Trójmieście

Katarzyna Lubańska
1 czerwca 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Warto zwrócić uwagę na doświadczenie i przeszkolenie firmy świadczącej usługi z zakresu sprzątania i czyszczenia. Dobrze, gdyby miała także odpowiednie ubezpieczenie OC, które chroni klientów w razie uszkodzenia mienia. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie i przeszkolenie firmy świadczącej usługi z zakresu sprzątania i czyszczenia. Dobrze, gdyby miała także odpowiednie ubezpieczenie OC, które chroni klientów w razie uszkodzenia mienia.

Szukasz dobrej firmy specjalizującej się w sprzątaniu i czyszczeniu w Trójmieście, ale nie wiesz, którą wybrać? W kolejnej odsłonie cyklu Ranking Najlepszych, w którym prezentujemy najwyżej oceniane firmy z Katalogu Trojmiasto.pl, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych firm świadczących usługi w zakresie sprzątania i czyszczenia w Trójmieście. Opieramy się na opiniach i ocenach naszych czytelników.
W cyklu Ranking Najlepszych w 2022 r. opublikowaliśmy:
1 lipca o godz. 11 przedstawimy po raz drugi najlepsze lodziarnie w Trójmieście. Już teraz znajdź i oceń ulubioną lodziarnię, by wypadła jak najlepiej w rankingu.

Czy korzystasz z usług profesjonalnego czyszczenia i sprzątania?

Ranking firm sprzątających w TrójmieścieBranża świadcząca usługi z zakresu utrzymania czystości bardzo się rozwija. Firmy oferują szeroki przekrój usług, takich jak: czyszczenie tapicerek, dywanów, ozonowanie i sprzątanie hal, mieszkań, domów, w zakres których wchodzi np. mycie okien, balkonów czy sprzętów kuchennych.

Firmy świadczące tego typu usługi dysponują profesjonalnym sprzętem, co przekłada się na oszczędność czasu i gwarancję czystości utrzymującą się przez długi czas. Podobnie jest ze środkami chemicznymi. Preparaty do zastosowań profesjonalnych są skuteczne, ale także bezpieczne dla ludzi i zwierząt

Zdarza się, że niektóre meble czy wykładziny spisujemy na straty z powodu trwałych plam. Tymczasem nierzadko okazuje się, że firmy specjalizujące się w sprzątaniu i czyszczeniu bez problemu uporają się z niemożliwymi do usunięcia - naszym zdaniem - zabrudzeniami.

Dodaj swoją ocenę

W naszym serwisie Firmy z Trójmiasta w szybki i prosty sposób, bez konieczności logowania się, możesz ocenić każdą z firm. Pozostawiona przez ciebie ocena jest cenną informacją dla potencjalnych klientów - zobacz rankingi dla różnych branż.

TOP 3: najlepsze firmy świadczące usługi sprzątania i czyszczenia w Trójmieście1

EcoClean

Gdańsk, Jakuba Wejhera 5
9,7/10
+ Oceń

2

Specjalistyczne czyszczenie Szymon Dziąba

Gdańsk, Elewów 3
9,7/10
+ Oceń

3

Cleaning Services

Sopot, 3 Maja 53
9,6/10
+ Oceń


Najlepsze firmy sprzątające w Trójmieście - opinie klientów- Bardzo polecam! Profesjonalna obsługa, natychmiastowa reakcja. Usługa ozonowania, czyli ratowania mieszkania po fetorze rozkładającego się mięsa w lodówce, dała niesamowity efekt po trzech godzinach pracy. Mieszkanie nabrało nowej świeżości. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani i szczęśliwi z efektów - pisze zadowolony klient, który skorzystał z usług firmy EcoClean - czyszczenie dywanów, tapicerek meblowych i samochodowych, opieka nad grobami.
- Kolejny raz skorzystam z usług firmy Specjalistyczne czyszczenie Szymon Dziąba. Mycie okien, kanapy, a teraz tapicerki samochodowej, która nigdy nie była prana. Jestem jak zawsze bardzo zadowolona, tapicerka była bardzo zabrudzona, teraz jest czyściutka. Sprzątanie przebiega zawsze bardzo sprawnie i w miłej atmosferze - poleca Marta.
- Proszę sobie wyobrazić, że z usług firmy Cleaning Services - czyszczenie, pranie dywanów, wykładzin, tapicerek korzystam od 2005 r., więc śmiało mogę coś powiedzieć w tym temacie, tym bardziej że mam porównanie do firm konkurencyjnych, które nie dorównują tej pięt... Nie ma co gadać, pełen profesjonalizm pod każdym względem - przekonuje Arek.

Najlepsze firmy z kategorii sprzątanie i czyszczenie w GdańskuEcoClean

Gdańsk, Jakuba Wejhera 5
9,7/10
+ Oceń

Specjalistyczne czyszczenie Szymon Dziąba

Gdańsk, Elewów 3
9,7/10
+ Oceń

Lusi.Pomagier

Gdańsk, Twarda 19/24
9,2/10
+ Oceń


Najlepsze firmy z kategorii sprzątanie i czyszczenie w GdyniClean-Eco 2000 Sp. z o.o.

Gdynia, Polska 43
8,1/10
+ Oceń

RemClean

Gdynia, Żelazna 16B/53
6,1/10
+ Oceń


Najlepsze firmy z kategorii sprzątanie i czyszczenie w SopocieCleaning Services

Sopot, 3 Maja 53
9,6/10
+ Oceń

ALPIMOR

Sopot, al. Niepodległości 665A
7,9/10
+ Oceń


Ranking najlepszych firm specjalizujących się w sprzątaniu i czyszczeniu w Trójmieście wyliczany jest na podstawie:


 • średniej oceny (minimum trzy opinie),
 • liczby ocen (im więcej, tym wyższy wynik),
 • aktualności ostatniej opinii (z ostatniego miesiąca),
 • prezentacji na stronach Portalu Trojmiasto.pl.

Każdemu obiektowi przeliczana jest ocena w skali od 1 do maksymalnie 10 punktów. Opinie klientów w największym stopniu decydują o pozycji w rankingu. Nasz Dział Moderacji dokłada wszelkich starań, by oceny były wiarygodne.

Top rankingu najlepszych firm z kategorii sprzątanie i czyszczenie w Trójmieście podzielony jest na dwie części:
 • trzy najlepsze firmy z usługami sprzątania i czyszczenia w Trójmieście,
 • zestawienie firm specjalizujących się w sprzątaniu i czyszczeniu w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie (jeżeli firmy z poszczególnych miast są w rankingu).

Czekamy na wasze kolejne opinie i oceny miejsc i obiektów, które odwiedzacie. Przypominamy, że za miesiąc - 1 lipca 2022 r. - opublikujemy po raz drugi ranking lodziarni w Trójmieście.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (15)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Dzień Otwarty Jagiellońskiej 13

spotkanie, dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33100 zł/m2
Gdynia Orłowo
22550 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20050 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
17800 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
22100 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20650 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
19700 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15250 zł/m2
Gdynia Orłowo
15100 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane