• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Reda Tęczowa

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2024 r. w budowie
metraż
66 do 66 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja
Reda, al. Tęczowa

Opis inwestycji

W pobliżu powstającego osiedla znajdują się szkoły, przedszkola, kościół, poczta, sklepy, punkty usługowe, ośrodek zdrowia, a także miejski ośrodek sportu i rekreacji, a nawet aquapark. Wszystko to sprawia, że codzienność w tej lokalizacji nie jest skomplikowana.

Codzienne poruszanie się po aglomeracji ułatwia szybki wyjazd w kierunku głównej arterii prowadzącej przez Trójmiasto i Małe Trójmiasto Kaszubskie. Mieszkańcy korzystający z komunikacji miejskiej będą mieli bardzo blisko do przystanku autobusowego i niewiele dalej do stacji PKP. Stacja SKM Reda oddalona jest o 6 km od inwestycji.

Osoby, które cenią sobie przechadzki po lesie i aktywność na świeżym powietrzu będą mogły korzystać z terenów zielonych w okolicy osiedla. Samochodem oraz rowerem szybko można stąd dojechać także na plaże Zatoki Puckiej.

Osiedle składało się będzie z 22 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Domy będą niepodpiwniczone, ale do każdego z nich przylegał będzie prywatny ogródek oraz miejsce postojowe przed domem.

Rozkład wszystkich mieszkań jest taki sam. Na parterze znajduje się wiatrołap, łazienka, salon z aneksem kuchennym. Na piętrze rozlokowane są dwa pokoje, korytarz, łazienka, garderoba.

Realizacja inwestycji podzielona będzie na dwa etapy. W pierwszym z nich powstanie 11 budynków, czyli 22 lokale mieszkalne.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.