Inwestycje w Trójmieście

Reverenda Resort Sp. z o.o.

Reverenda Nova Gdynia

Chwaszczyno

miejscowość:
Chwaszczyno
miejsce:
ul. Rewerenda Mapka
deweloper:
Reverenda Resort Sp. z o.o.
typ zabudowy:
jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa
metraż:
98 do 172 m2
sprzedaż:
planowana 
realizacja:
od III kw. 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle powstanie na granicy Gdyni i Chwaszczyna - w cichej, spokojnej okolicy, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale na tyle blisko centrum Gdyni, by pozwolić na sprawny dojazd do pracy czy szkoły. Rejon Trójmiasta, w którym powstaje osiedle Reverenda Nova w ostatnich latach szybko się urbanizuje, dzięki czemu powstaje typowa, potrzebna dla nowych osiedli infrastruktura.

Obszary bezpośrednio sąsiadujące z inwestycją to chronione powierzchnie leśne z wplecioną zabudową jednorodzinną. Położenie pośród kompleksów leśnych, przez które przebiega wiele szlaków turystyki pieszej i rowerowej sprawia, że miejsce to jest atrakcyjne dla osób, które lubią aktywny wypoczynek i doceniają bliskość przyrody.

Z ulicy Rewerenda szybko można dojechać do centrum Gdyni, jak i Sopotu. Szybkie poruszanie się po Trójmieście uławia możliwość dojazdu do obwodnicy. 150 metrów od bramy osiedla znajduje się także przystanek autobusowy.

W ramach osiedla na powierzchni prawie 10 hektarów powstanie docelowo ok. 112 budynków w większości skierowanych swoimi tarasami i ogrodami na słoneczną, południową stronę.

Realizacja osiedla będzie podzielona na kilka etapów. W pierwszym etapie, którego realizacja rozpoczęła się w III kw. 2017 powstaje 14 domów w dwóch typach:


  • typ I ma 172 m kw. (152 + 20 m kw. garażu), dodatkowo jest tu antresola o powierzchni 15 m kw. do wykorzystania jako strych lub opcjonalnie sypialnia z łazienką (powierzchnia działek 310 - 600 m kw. w zależności od położenia budynku).

  • typ II ma 149 m kw. (131 + 18 m kw. garażu), dodatkowo antresola 14 m kw. do wykorzystania jako strych lub opcjonalnie sypialnia z łazienka (powierzchnia działek – od 250- 400 m kw. w zależności od położenia budynku).


W następnych etapach powstawać będzie także trzeci typ domów o powierzchni użytkowej 98 m kw. (+21 m kw. garaż) na działkach o powierzchni od 130 m kw.

Domy wykonywane będą do stanu deweloperskiego, z możliwością opcjonalnego wykończenia "pod klucz".

Architektura domów to połączenie elegancji i nowoczesności. Zastosowanie neutralnych barw i oryginalnej formy elewacji sprawi, że budynki będą harmonizowały z otoczeniem. Szczególnie efektownie prezentuje się część nad garażami, gdzie umiejscowiono lukarny z wykończonym drewnem balkonem.

Teren osiedla zostanie w pełni zagospodarowany: powstaną wewnątrzosiedlowe oświetlone drogi i chodniki, rekreacyjne części wspólne oraz plac zabaw dla dzieci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (5)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.