• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Rezydencja Kino Marynarz

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od I kw. 2019 r. do III kw. 2020 r. zakończona
metraż
40 do 85 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Rezydencja Kino Marynarz powstała na Obłużu. Położenie blisko centrum rozbudowanej dzielnicy zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do obiektów handlowych, usługowych oraz użyteczności publicznej.

Niewielka odległość od estakady Kwiatkowskiego, prowadzącej do Obwodnicy Trójmiasta, umożliwia szybkie przemieszczanie się w obrębie aglomeracji. Dzięki zlokalizowanemu przy inwestycji przystankowi autobusowemu można poruszać się po mieście bez konieczności użycia samochodu. Lokalizacja obiektu umożliwia także rekreację – ścieżką rowerową dotrzeć można do plaży w Babich Dołach, a pobliski bulwar Oksywski to doskonałe miejsce do spacerowania.

W ramach inwestycji powstało 13 apartamentów. Właściciele wybranych lokali położonych na parterze mogą cieszyć się przydomowymi ogrodami, zaś mieszkańcy wyższych kondygnacji mają do dyspozycji balkony lub przestronne tarasy. Z części lokali rozciąga się widok na portowy krajobraz Gdyni. Na kondygnacji podziemnej budynku zaprojektowano wygodną halę garażową oraz komórki lokatorskie.

Na parterze budynku powstał lokal usługowy o powierzchni 124 m kw.

Projekt powstał w pracowni firmy Optem.

***


Inwestycja powstała w miejscu dawnego Kina „Marynarz”, którego historia sięga 1939 roku. Wtedy rozpoczęła się budowa obiektu z przeznaczeniem na kinematograf, przerwał ją wybuch wojny.

Ostatecznie pierwszy seans w kinie przy ul. Bosmańskiej 127 odbył się 17 września 1954 roku. Wtedy kino miało nazwę "Związkowiec", a pod nazwą „Marynarz” zaczęło funkcjonować od marca 1957 roku. W czasie 34 lat działalności kina Marynarz (1955-1988) w prawie 29 tysiącach seansów uczestniczyło 2,4 milionów widzów. Kino mieściło około 300 widzów i charakteryzowało się pochyłą podłogą sali projekcyjnej. Budynek działał jako kino do lat 90.

W lutym 2019 roku budynek został częściowo rozebrany. Nowy budynek mieszkalno-usługowy powstał w obrysie wcześniej istniejącego w tym miejscu kina.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (3)

 • Ceny trochę wysokie (2)

  Fajna inwestycja, ale nie jestem pewna czy ceny są dopasowane do lokalizacji

  • 6 0

  • Obłuże ceny (1)

   Justyna, ceny na Obłużu tak się kształtują. Widziałem, że rusza nowa fajna inwestycja przy ul. Kuśnierskiej z niższymi cenami .

   • 8 1

   • Re: Obłuże ceny

    Dobrze jest dokładnie wypytać o standard wykończenia. Wielu deweloperów zostawia niewykończone balkony, nie tynkuje ścian wewnątrz mieszkania, itp. Oglądałam ostatnio mieszkania w Rezydencji Kino Marynarz. Tam wszystko jest w cenie, a wygląd klatki schodowej i korytarzy na dużo wyższym poziomie względem innych ofert w okolicy. Czy jest tu ktoś kto już kupił tam mieszkanie?

    • 3 6

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Kino Marynarz

Firma działająca w branży deweloperskiej. Spółka powiązana osobowo z Optem -dynamicznie rozwijającą się firmą projektowo-wykonawczą zajmującą się szeroko pojętą branżą inżynierską; bazuje na wieloletnim doświadczeniu jej właścicieli oraz pracowników.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi