wróć do listy

Rezydencja Plac Kaszubski

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
od IV kw. 2020 r. do IV kw. 2022 r. planowana
metraż
39 do 162 m2
lokalizacja
sprzedaż
planowana 

Opis inwestycji

Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie w otoczeniu tętniącego życiem nadmorskiego miasta ze wszystkimi jego udogodnieniami.

Niewielki budynek będzie miał siedem kondygnacji nadziemnych, 38 apartamentów o wysokości przekraczającej 3 metry, cztery lokale handlowe i usługowe na parterze oraz miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.

Do każdego lokalu przylegał będzie balkon, a te położone na najwyższej kondygnacji będą miały tarasy o powierzchni od 25 do 68 m kw. Na tyłach apartamentowca powstanie zielony teren, tworzący nad podziemnym garażem patio z parkingiem rowerowym i placem zabaw.

Charakterystycznym elementem będzie zaokrąglony, szklany narożnik, który nawiązywać ma do architektonicznych tradycji Gdyni. Duże, wkomponowane w łuk witryny, zamontowane zostaną zarówno na parterze, jak i w salonach apartamentów na wyższych piętrach.

Każdy apartament w rezydencji będzie wyposażony w pakiet startowy inteligentnych rozwiązań do zarządzania domem opracowany przez firmę Fibaro. Deweloper planuje uzyskanie dla budynku certyfikatu zrównoważonego budownictwa BREEAM na poziomie Very Good.

Wnętrza części wspólnych będą nawiązywać stylem do klatek schodowych w gdyńskich kamienicach z okresu międzywojennego. Dodatkowo przestrzeń ta zostanie doświetlona naturalnym światłem wpadającym przez świetlik dachowy, a wchodzących witać będzie elegancko zaaranżowana strefa wejściowa wprowadzająca w klimat klasycznej miejskiej rezydencji.

Projekt inwestycji powstał w gdyńskiej pracowni Arch Deco.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Informacje

Reklama

Aranżacje wnętrz

Wydarzenia

Dni otwarte na terenie inwestycji Chlebova
Dni otwarte na terenie inwestycji...
dni otwarte
wrz 18-19
piątek - sobota
Gdańsk
Targi mieszkań i domów
Targi mieszkań i domów
targi
wrz 26-27
sobota - niedziela
Gdańsk, Amberexpo
Open House Gdynia - 6. edycja
Open House Gdynia - 6. edycja
warsztaty , pokaz
wrz 26-27
sobota - niedziela, g. 10:00
Gdynia

Ranking najlepszych w Trójmieście