wróć do listy

Rezydencja Plac Kaszubski

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
od IV kw. 2020 r. do IV kw. 2022 r. planowana
metraż
39 do 162 m2
sprzedaż
planowana 
lokalizacja

Opis inwestycji

Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie w otoczeniu tętniącego życiem nadmorskiego miasta ze wszystkimi jego udogodnieniami.

Niewielki budynek będzie miał siedem kondygnacji nadziemnych, 38 apartamentów o wysokości przekraczającej 3 metry, cztery lokale handlowe i usługowe na parterze oraz miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.

Do każdego lokalu przylegał będzie balkon, a te położone na najwyższej kondygnacji będą miały tarasy o powierzchni od 25 do 68 m kw. Na tyłach apartamentowca powstanie zielony teren, tworzący nad podziemnym garażem patio z parkingiem rowerowym i placem zabaw.

Charakterystycznym elementem będzie zaokrąglony, szklany narożnik, który nawiązywać ma do architektonicznych tradycji Gdyni. Duże, wkomponowane w łuk witryny, zamontowane zostaną zarówno na parterze, jak i w salonach apartamentów na wyższych piętrach.

Każdy apartament w rezydencji będzie wyposażony w pakiet startowy inteligentnych rozwiązań do zarządzania domem opracowany przez firmę Fibaro. Deweloper planuje uzyskanie dla budynku certyfikatu zrównoważonego budownictwa BREEAM na poziomie Very Good.

Wnętrza części wspólnych będą nawiązywać stylem do klatek schodowych w gdyńskich kamienicach z okresu międzywojennego. Dodatkowo przestrzeń ta zostanie doświetlona naturalnym światłem wpadającym przez świetlik dachowy, a wchodzących witać będzie elegancko zaaranżowana strefa wejściowa wprowadzająca w klimat klasycznej miejskiej rezydencji.

Projekt inwestycji powstał w gdyńskiej pracowni Arch Deco.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie (2)

  • senior

    bardzo ładny budynek tylko jak to w gdyni bardzo bardzo niski 18 pieter to minimum ale dobre i to

    • 0 1

  • A na jaką kieszeń będą owe mieszkania ?

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Świat opowiadany
Świat opowiadany
warsztaty
g. 10:00 - 10:45
Gdańsk, Kącik Montessori
Olga Drenda wykład + Q&A
Olga Drenda wykład + Q&A
wykład , spotkanie
gru 7
poniedziałek, g. 18:00
Online
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
wykład , spotkanie
kwi'21 24-25
sobota - niedziela, g. 10:00
Gdańsk