wróć do listy

Rezydencja Wejhera

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
zakończona
metraż
36 do 90 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Rezydencja Wejhera powstaje przy ul. Świętego Jacka w centrum Wejherowa, w obrębie Starego Miasta przy samym Parku Aleksandra Majkowskiego.

Zaledwie kilka kroków dzieli ją od wejherowskiej starówki, z licznymi sklepami, punktami usługowymi, restauracjami i kawiarniami. Pieszo można stąd dojść do Wejherowskiego Centrum Kultury z Filharmonią Kaszubską, kinem i licznymi wystawami i warsztatami.

Niedaleko jest także do Kalwarii Wejherowskiej usytuowanej w lesie, na trzech wzgórzach o biblijnych nazwach: Góra Oliwna, Syjon i Golgota.

Rezydencja Wejhera pozwala z jednej strony cieszyć się udogodnieniami miejskiego życia, a z drugiej rozkoszować kameralną lokalizacją w otulinie przyrody. Sąsiedztwo apartamentowca Ogrody Wejhera, powstałego w 2009 roku, czyni lokalizację Rezydencji Wejhera unikatową ostoją elegancji na mapie mieszkaniowej Wejherowa.

Architektura Rezydencji Wejhera w czytelny sposób nawiązuje do historycznej, tradycyjnej zabudowy miejskiej Wejherowa. Projektanci osadzili tę tradycję we współczesności dynamicznie rozwijającego się Wejherowa. Elewacja budynku z charakterystyczną stolarką okienną jest spójna z otoczeniem i podkreśla jego walory.

W budynku znajdować się będą 32 mieszkania. Pod budynkiem powstaje hala garażowa.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

Opinie (1) 2 zablokowane

  • ogrody wejhera

    - w końcu ruszyła inwestycja która jest potrzebna jak tlen dla miasta i jego mieszkańców zmieni oblicze tej części dzielnicy i po tym etapie rozbudowy powinien nastąpić dalszy na przeciwko parku wyburzyć te slamsy i wybudować ładne nowe mieszkania oraz rozbudowę nalezałoby kontynuować w kierunku amfiteatru bo tam również teren zapuszczony chaszczami i stojący dom do wyburzenia i mam nadzieję ze władze miasta mają podobna strategię rozwoju tej częśći miasta.

    • 5 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Informacje

Reklama

Aranżacje wnętrz

Wydarzenia

Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
wykład , spotkanie
gru 5-6
sobota - niedziela, g. 9:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj'21 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena

Ranking najlepszych w Trójmieście