• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Rodziewiczówny 5

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2020 r. zakończona
metraż
44.7 do 62.5 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w "starej części Rumi", co oznacza, że w otoczeniu budynku znajduje się pełna miejska infrastruktura: szkoła, przedszkole czy nawet basen są w zasadzie tuż obok. Tak samo blisko jest na przystanek autobusowy, ryneczek, plac zabaw oraz do Miejskiego Domu Kultury usytuowanego w parku nad Zagórską Strugą.

Rodziewiczówny 5 to kameralna inwestycja zaprojektowana w nowoczesnym stylu, harmonizująca z otoczeniem okolicznej zabudowy. Powstanie tu zaledwie 12 mieszkań. Podziemna hala garażowa zostanie skomunikowana z piętrami mieszkalnymi windą.

Do mieszkań będzie można zakupić po dwa miejsca w hali garażowej. Znajdą się tu także miejsca dla rowerów, wózkarnia oraz komórki lokatorskie.

Do mieszkań na parterze przylegały będą ogrody o powierzchniach od ok. 32 do ok. 155 m kw., z kolei do mieszkań na piętrach (dostępne także z sypialni) balkony o powierzchni 5-10 m kw.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Masko Invest to młoda firma deweloperska, którą tworzą ludzie z pasją i kilkunastoletnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz rynku nieruchomości.
Ważnym aspektem naszej działalności jest indywidualne spojrzenie na potrzeby naszych Klientów.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi