Wiadomości

stat

Rodzina na Swoim: ostatnie mieszkania

Pierwsze dwa budynki osiedla Cztery Kąty zostały już oddane do użytku. Dzieci mogą już bawić się na placu zabaw.
Pierwsze dwa budynki osiedla Cztery Kąty zostały już oddane do użytku. Dzieci mogą już bawić się na placu zabaw. materiały inwestora

Pozostały już tylko dwa miesiące na złożenie wniosku w ramach programu "Rodzina na Swoim". Zakup mieszkania z dofinansowaniem nie musi oznaczać wyboru między dobrą lokalizacją, wysoką jakością a przystępną ceną. A oszczędności są niebagatelne. Warto zatem dokładnie przejrzeć pozostałe oferty.Rządowy program "Rodzina na Swoim" dobiega końca. Dopłata do odsetek od kredytu hipotecznego przez osiem lat, to znacząca pomoc dla rodziny na dorobku lub singla, który marzy o usamodzielnieniu się. Aby skorzystać z programu należy złożyć wniosek najpóźniej do końca roku. 1 stycznia 2013 program wygasa i o własne mieszkanie może być trudniej.

Nie ma więc czasu, aby zwlekać z decyzją. Lista najbardziej atrakcyjnych, spełniających wymogi programu nieruchomości szybko się kurczy. Im bliżej centrum i rozwiniętej infrastruktury, tym ofert mniej.

Decydując się na nowe mieszkanie na najbliższe lata, nie zapominajmy, że powinno być ono dla nas miejscem relaksu i wyciszenia. Dobra infrastruktura czy bliskość natury to elementy, na które warto zwrócić uwagę. Nie zapominajmy też o jakości i standardzie wykończenia, który może wpłynąć znacząco na zmniejszenie kosztów wykończenia zakupionego mieszkania i późniejsze koszty eksploatacyjne.

Godne uwagi jest Osiedle Cztery Kąty. Powstaje ono w Gdańsku Matarni, przy ulicy Majora Słabego zobacz na mapie Gdańska. Jest bardzo dobrze skomunikowane (autobus 110), położone blisko trójmiejskiej obwodnicy, dużego zaplecza handlowego (Centrum Matarnia), a dodatkowo przy tej samej ulicy znajdziemy szkołę i dwa przedszkola. Osiedle znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasów matemblewskich.

Inwestycja została wyróżniona przez serwis Bankier.pl, jako jedyna w Trójmieście spełniająca w warunek "Bliskość Natury". O standardzie wykończenia osiedla można się przekonać na własne oczy, ponieważ deweloper KRJ Partner oddał już w ręce mieszkańców dwa budynki.

W programie "Rodzina/Singiel na Swoim" można znaleźć tu jeszcze przestronne dwu- i trzypokojowe mieszkania z ogródkiem lub balkonem z widokiem na las. Osiedle jest bardzo kameralne, bezpieczne (ogrodzone, z infrastrukturą pod monitoring) i przyjazne rodzinom z dziećmi (jego teren został wyłączony z ruchu kołowego, a między budynkami zbudowano plac zabaw).

Cztery Kąty to pierwsza inwestycja dewelopera KRJ Partner w Gdańsku. Ma być trójmiejską wizytówką firmy. W ofercie dewelopera pojawiła się także ostatnio zupełnie nowa propozycja - Osiedle Centrum w Rumi.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (11)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.