• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Rośnie popularne Osiedle przy Błoniach w Rumi - w sprzedaży nowa pula mieszkań

24 czerwca 2024 
Euro Styl. Osiedle przy Błoniach 3 - atrakcyjna inwestycja w Rumi-Janowie. Euro Styl. Osiedle przy Błoniach 3 - atrakcyjna inwestycja w Rumi-Janowie.

Euro Styl z Grupy Dom Development kontynuuje rozwój świetnie przyjętego przez klientów Osiedla przy Błoniach powstającego w Rumi-Janowie. W nowym budynku powstanie 56 komfortowych mieszkań z terminem odbioru w I kwartale 2026 r. Osiedle przy Błoniach to idealne miejsce do życia dla osób, które cenią wygodę, spokój i bliskość natury. Wpisuje się ono w ideę 15-minutowego miasta - mieszkańcy na wyciągnięcie ręki mają liczne miejskie udogodnienia. Na osiedlu i w jego pobliżu są sklepy i punkty usługowe, szkoły i przedszkola, centra handlowe oraz rozrywka. Dogodna lokalizacja pozwala szybko i komfortowo dojechać też do Gdyni - autobusem, pociągiem SKM czy autem - oraz do popularnych nadmorskich miejscowości: Rewy i Mechelinek.Duży wybór mieszkańNowy etap Osiedla Przy Błoniach stanowi jeden kameralny, 4-piętrowy budynek z terminem odbioru zaplanowanym na I kwartał 2026 r. Zaprojektowano w nim 56 funkcjonalnych mieszkań - można wybierać spośród 2-, 3- i 4-pokojowych lokali, których powierzchnia wynosi od 32 do 68 m kw. Te na parterze mają prywatne, przydomowe ogródki, a na wyższych kondygnacjach przestronne balkony.- Duża popularność Osiedla przy Błoniach wynika przede wszystkim z atrakcyjnej lokalizacji, charakteru zabudowy i funkcjonalności mieszkań, bogatej infrastruktury osiedlowej oraz tego, co znajduje się w okolicy. To miejsce oferuje wygodę życia i oszczędność czasu, bo w spacerowej odległości jest wszystko, czego na co dzień potrzebujemy. Do tego dużo zieleni, której tak bardzo pożądamy w miejscu zamieszkania - mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w spółce Euro Styl.
Samochody będzie można parkować w podziemnej hali garażowej, w której znajdą się również miejsca postojowe z gniazdem elektrycznym. Przy wejściach zaprojektowano z kolei stojaki na rowery.

Rekreacja, zabawa, codzienne zakupy i wiele więcejEuro Styl. Osiedle przy Błoniach 3 - lokale usługowe na osiedlu. Euro Styl. Osiedle przy Błoniach 3 - lokale usługowe na osiedlu.
Na Osiedlu przy Błoniach doskonale poczują się zarówno rodziny z dziećmi, pary, jak i single. Inwestycja jest realizowana w atrakcyjnej i spokojnej części Rumi, charakteryzującej się licznymi terenami zielonymi i sportowymi oraz bogatą infrastrukturą handlowo-usługową. W odległości ok. 200 m od osiedla znajduje się klub fitness, blisko jest na stadion miejski, halę sportową, basen, a nawet do szkółki jeździeckiej. Ciekawych aktywności nie zabraknie w nieodległym Miejskim Domu Kultury i bibliotece.

Dla rodziców cenna będzie spacerowa odległość do przedszkoli i szkół, która da im poczucie bezpieczeństwa. Komfort i oszczędność czasu zapewnią też mieszkańcom m.in. znajdujące się w pobliżu sklepy popularnych sieci, poczta czy całodobowa apteka.

W odległości ok. 500 m od osiedla znajduje się przystanek autobusowej linii pospiesznej, którą dojeżdża się do centrum Gdyni, co ułatwi korzystanie z jeszcze szerszej oferty miejskich atrakcji.

Zielone przestrzenieTuż przy osiedlu powstaje park miejski Błonia Janowskie - w pierwszym etapie w ubiegłym roku oddano do użytku Gminną Strefę Rekreacji, którą stworzył Euro Styl. Jest to wyjątkowo atrakcyjne miejsce, sąsiadujące bezpośrednio z osiedlem. Każdy, bez względu na wiek, znajdzie tu coś ciekawego dla siebie.

Dzieci - plac zabaw z huśtawkami, ślizgawkami, tunelem, torem przeszkód, trampolinami, labiryntem, a nawet statkiem, z kolei wielbiciele sportu - boisko do siatkówki lub badmintona oraz siłownię i crossfit. W ustronnych altanach czy na hamakach można się tam relaksować w otoczeniu naturalnej, zielonej przestrzeni, a stoliki piknikowe, ławki i palenisko umożliwiają przyjemne spotkania w gronie rodziny, przyjaciół czy sąsiadów.

Zielonych przestrzeni, z których mogą korzystać mieszkańcy, jest znacznie więcej - niedaleko osiedla znajdują się również park Żelewskiego oraz park Starowiejski.

Ekologicznie i z korzyścią dla portfelaEuro Styl. Osiedle przy Błoniach 3 - znakomita lokalizacja blisko centrum Rumi. Euro Styl. Osiedle przy Błoniach 3 - znakomita lokalizacja blisko centrum Rumi.
Na Osiedlu przy Błoniach zaplanowano wiele ekologicznych rozwiązań, które również będą miały pozytywny wpływ na komfort mieszkańców.

- Zaprojektowaliśmy ogrody deszczowe bogate w różnorodną roślinność, pełniące m.in. funkcję retencyjną, a liczne drzewa i krzewy będą zapobiegać nadmiernemu nagrzewaniu się stref wspólnych i budynków. W przestrzeniach między budynkami oraz na klatkach schodowych doświetlanych naturalnym światłem zostanie zamontowane energooszczędne oświetlenie LED - komentuje Anna Tuszyńska.
Osiedle Przy Błoniach to idealne miejsce dla osób poszukujących mieszkania o wysokim standardzie w tej części aglomeracji.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Miejsca

 

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23550 zł/m2
Gdynia Orłowo
23350 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21100 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
21050 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
33300 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20500 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17200 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16000 zł/m2
Gdańsk Oliwa
16000 zł/m2
Gdańsk Przymorze
14950 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane